Video ve znakovém jazyce: zapnuto

Zobrazovat nápovědu u textů: vypnuto

Nabídky práce Tichý svět

! Název Popis Ze dne Region Nabízející Akce
Přidat do oblíbených Uklízeč/Uklízečka ZŠ Olešská hledá do svého týmu uklízeče/uklízečku na úvazek 0,5-1,0. Úvazek 0,5 - pracovní doba od 13:00-17:00, při plném úvazku dle domluvy. 10.01.2020 Praha Tichý svět
Přidat do oblíbených Barista do kavárny na kole Příprava kávy a dalších nápojů Doplňkový prodej drobného občerstvení Obsluha našich zákazníků Práce s pokladnou Dodržování hygieny a čistoty na pracovišti Komunikace s provozním ohledně zásob 16.12.2019 Praha Tichý svět
Přidat do oblíbených Číšník/číšnice v Tiché kavárně Jste neslyšící a hledáte zaměstnání? Zajímá vás práce v dobře zavedené kavárně a chcete si ji i vyzkoušet? Zkuste Tichou kavárnu! Sortiment kavárny je velice pestrý. Naučí vás správně podávat kávu… 16.12.2019 Praha Tichý svět

Zobrazeno 1 - 3 z 5 záznamů

Nabídky práce

Zde se Vám zobrazují všechny nejnovější nabídky práce. Zajímavou nabídku si můžete rozkliknout a uvidíte o ní více informací. Nabídku si také můžete snadno přidat do oblíbených. Když budete mít o práci zájem, můžete si ji označit hvězdičkou. Uloží se na váš profil a později ji mezi ostatními nabídkami snadno najdete. Tímto krokem se nic nikam neodesílá – hvězdička je pouze pomocník pro vás, abyste zajímavé nabídky později znovu rychleji našli.

Pokud si přejete vyhledávat v nabídkách podle různých kritérií, přejděte na stránku Vyhledávání v nabídkách.

! Název Popis Ze dne Region Nabízející Akce
Přidat do oblíbených Roznos zákaznických novin - Jihlava Vaše role u nás Pravidelná roznáška našich zákaznických novin v jedné z oblastí: - Horní Kosov - Polná 4 /náměstí a okolní ulice/ - Hruškovy Dvory - Salavice - Luka nad Jihlavou V případě zájmu… 23.01.2020 Jihlava Kaufland Česká republika v.o.s.
Přidat do oblíbených Roznos zákaznických novin - Kroměříž Vaše role u nás Pravidelná roznáška našich zákaznických novin - Popovice V případě zájmu přidejte do odpovědi Vaše kontaktní údaje (telefon, adresu). Očekáváme od Vás - minimální věk 15 let a… 23.01.2020 Kroměříž Kaufland Česká republika v.o.s.
Přidat do oblíbených Roznos zákaznických novin - Pardubice Vaše role u nás Pravidelná roznáška našich zákaznických novin v jedné z oblastí: - Dolní Ředice - Sezemice - Jezbořice V případě zájmu přidejte do odpovědi Vaše kontaktní údaje (telefon, adresu) a… 23.01.2020 Pardubice Kaufland Česká republika v.o.s.
Přidat do oblíbených Roznos zákaznických novin - Vsetín Vaše role u nás Pravidelná roznáška našich zákaznických novin v jedné z oblastí: - Ratiboř - Radiměř - Hošťálkova - Huslenky - Kateřinice - Smolina - Nový Hrozenkov - Zděchov V případě zájmu přidejte… 23.01.2020 Vsetín Kaufland Česká republika v.o.s.
Přidat do oblíbených Roznos zákaznických novin - Otrokovice Vaše role u nás Pravidelná roznáška našich zákaznických novin v jedné z oblastí: - Komárov - Žlutava - Napajedla V případě zájmu přidejte do odpovědi Vaše kontaktní údaje (telefon, adresu) a uveďte… 23.01.2020 Otrokovice Kaufland Česká republika v.o.s.
Přidat do oblíbených Roznos zákaznických novin - Chrudim Vaše role u nás Pravidelná roznáška našich zákaznických novin v jedné z oblastí: - Luže - Chrudim /ul. Topolská, Požárníků, Družstevní, ../ V případě zájmu přidejte do odpovědi Vaše kontaktní údaje… 23.01.2020 Chrudim Kaufland Česká republika v.o.s.
Přidat do oblíbených Roznos zákaznických novin - Uherský Brod Vaše role u nás Pravidelná roznáška našich zákaznických novin v jedné z oblastí: - Nivnice - Hluk - Bystřice pod Lopeníkem - Suchá Loz V případě zájmu přidejte do odpovědi Vaše kontaktní údaje… 23.01.2020 Uherský Brod Kaufland Česká republika v.o.s.
Přidat do oblíbených Roznos zákaznických novin - Svitavy Vaše role u nás Pravidelná roznáška našich zákaznických novin v jedné z oblastí: - Rohozná - Pomezí - Polička - Kunčina - Svitavy V případě zájmu přidejte do odpovědi Vaše kontaktní údaje (telefon,… 23.01.2020 Svitavy Kaufland Česká republika v.o.s.
Přidat do oblíbených Roznos zákaznických novin - Ostrava Vaše role u nás Pravidelná roznáška našich zákaznických novin v jedné z oblastí: - Stará Bělá - Hať - Kunčice, ulice: Antonína Kubity, Bednářská, U sýpky, Vratimovská, Přibylova, Bártova, Štěpánkova… 23.01.2020 Ostrava Kaufland Česká republika v.o.s.
Přidat do oblíbených Roznos zákaznických novin - Rakovník Vaše role u nás Pravidelná roznáška našich zákaznických novin - Rakovník + okolí: - Rakovník - Chlum - Krakov - Křivoklát - Lašovice - Lubná - Městečko - Nový Dům - Panoší Újezd - Pavlíkov - Příčina -… 23.01.2020 Rakovník Kaufland Česká republika v.o.s.
Přidat do oblíbených Roznos zákaznických novin - Žďár nad Sázavou Vaše role u nás Pravidelná roznáška našich zákaznických novin v jedné z oblastí: - Sněžné - Nové Město na Moravě - Svratka V případě zájmu přidejte do odpovědi Vaše kontaktní údaje (telefon, adresu) a… 23.01.2020 Žďár nad Sázavou Kaufland Česká republika v.o.s.
Přidat do oblíbených Roznos zákaznických novin - Valašské Meziříčí Vaše role u nás Pravidelná roznáška našich zákaznických novin v jedné z oblastí: - Hnojník - Hradiště - Chotěbuz V případě zájmu přidejte do odpovědi Vaše kontaktní údaje (telefon, adresu) a uveďte… 23.01.2020 Valašské Meziříčí Kaufland Česká republika v.o.s.
Přidat do oblíbených Roznos zákaznických novin - Český Těšín Vaše role u nás Pravidelná roznáška našich zákaznických novin v jedné z oblastí: - Hnojník - Mistřovice V případě zájmu přidejte do odpovědi Vaše kontaktní údaje (telefon, adresu) a uveďte oblast, o… 23.01.2020 Český Těšín Kaufland Česká republika v.o.s.
Přidat do oblíbených Roznos zákaznických novin - Kopřivnice Vaše role u nás Pravidelná roznáška našich zákaznických novin v jedné z oblastí: - Ženklava - Závišice - Vlčovice V případě zájmu přidejte do odpovědi Vaše kontaktní údaje (telefon, adresu) a uveďte… 23.01.2020 Kopřivnice Kaufland Česká republika v.o.s.
Přidat do oblíbených Roznos zákaznických novin - Bruntál Vaše role u nás Pravidelná roznáška našich zákaznických novin v jedné z oblastí: - Rýmařov, ulice: Školní náměstí, Pivovarská, Havlíčkova, Bartákova, Revoluční, Okružní - Křišťanovice V případě zájmu… 23.01.2020 Bruntál Kaufland Česká republika v.o.s.
Přidat do oblíbených Roznos zákaznických novin - Nový Jičín Vaše role u nás Pravidelná roznáška našich zákaznických novin v jedné z oblastí: - Suchdol nad Odrou, ulice: Komenského, Zátiší, Malá Strana, Sokolovská - Libhošť - Rybí V případě zájmu přidejte do… 23.01.2020 Nový Jičín Kaufland Česká republika v.o.s.
Přidat do oblíbených Roznos zákaznických novin - Hranice na Moravě Vaše role u nás Pravidelná roznáška našich zákaznických novin - Střítež nad Ludinou V případě zájmu přidejte do odpovědi Vaše kontaktní údaje (telefon, adresu). Očekáváme od Vás - minimální věk 15… 23.01.2020 Hranice Kaufland Česká republika v.o.s.
Přidat do oblíbených Roznos zákaznických novin - Havířov Vaše role u nás Pravidelná roznáška našich zákaznických novin v jedné z oblastí: - Havířov, ulice: Mánesova, Žákovská, Uzavřená, Matuškova, 17. listopadu - Bludovice, ulice: Ostravská, Těšínská, Na… 23.01.2020 Havířov Kaufland Česká republika v.o.s.
Přidat do oblíbených Roznos zákaznických novin - Frýdek-Místek Vaše role u nás Pravidelná roznáška našich zákaznických novin v jedné z oblastí: - Bruzovice - Fryčovice - Pazderna - Horní Domaslavice - Skalice - Frýdlant nad Ostravicí, ulice: Padlých hrdinů,… 23.01.2020 Frýdek-Místek Kaufland Česká republika v.o.s.
Přidat do oblíbených Roznos zákaznických novin - Orlová Vaše role u nás Pravidelná roznáška našich zákaznických novin - Orlová: - Orlová Lutyně, ulice: Na Stuchlíkovci, Mládí, Topolová, Vojtěcha Martínka, Vnitřní V případě zájmu přidejte do odpovědi Vaše… 23.01.2020 Orlová Kaufland Česká republika v.o.s.

Zobrazeno 1 - 20 z 107 záznamů