Video ve znakovém jazyce: zapnuto

Zobrazovat nápovědu u textů: vypnuto

Nabídky práce Tichý svět

! Název Popis Ze dne Region Nabízející Akce
Přidat do oblíbených Lektor znakového jazyka Jste neslyšící a hledáte zaměstnání? Ovládáte dobře znakový jazyk? Rádi byste přispěli k rozšíření znakového jazyka mezi slyšícími lidmi? Zajímá Vás práce v přátelském týmu lektorů? Pak hledáme právě… 03.08.2020 Ústí nad Labem Tichý svět
Přidat do oblíbených Pracovník na mytí nádobí v KFC Pracovník na mytí nádobí v restauraci KFC- Bory. Pracovní doba od neděle do čtvrtka 19:00-23:00 a poté pátek až sobota 20:00-00:00. 23.07.2020 Plzeň Tichý svět
Přidat do oblíbených Pracovník na úklid v restauraci KFC Pracovník úklidu v prostorách restaurace KFC- Bory. Pracovní doba od pondělí do pátku 11:00-20:00 a poté sobota až neděle 12:00-20:00. 23.07.2020 Plzeň Tichý svět

Zobrazeno 1 - 3 z 14 záznamů

Nabídky práce

Zde se Vám zobrazují všechny nejnovější nabídky práce. Zajímavou nabídku si můžete rozkliknout a uvidíte o ní více informací. Nabídku si také můžete snadno přidat do oblíbených. Když budete mít o práci zájem, můžete si ji označit hvězdičkou. Uloží se na váš profil a později ji mezi ostatními nabídkami snadno najdete. Tímto krokem se nic nikam neodesílá – hvězdička je pouze pomocník pro vás, abyste zajímavé nabídky později znovu rychleji našli.

Pokud si přejete vyhledávat v nabídkách podle různých kritérií, přejděte na stránku Vyhledávání v nabídkách.

! Název Popis Ze dne Region Nabízející Akce
Přidat do oblíbených Řidič s vl. autem na odvoz osob, převážně noční směny Vhodné pro studenty VŠ, či absolventy VŠ, či střední školy bez práce či pro seniory. Hledáme řidiče s vlastním autem na odvezení a přivezení našich zaměstnanců na noční směny po Čechách, cca 60-130km… 12.08.2020 Praha PREMIUM DOPRAVA s.r.o.
Přidat do oblíbených Level Unity Designer/ Architekt/ 3D artist Pro naše nezávislé herní studio hledáme talentované a zkušené Level designery. NÁPLŇ PRÁCE: Navrhněte a vytvořte úrovně do her pro Android, IOS a PC pomocí Unity3D. Připojte se do vývoje her, které… 12.08.2020 Brno HGames-ArtWorks s.r.o.
Přidat do oblíbených Servisní technik Servisní technik Pro naše servisní středisko hledáme uchazeče na pozici servisní technik. Jsme společnost s dlouholetou tradicí na trhu, dobrým zázemím a přátelským prostředím v teamu. Náplň… 11.08.2020 Praha ADART COMPUTERS s.r.o.
Přidat do oblíbených Operátor-ka výroby, třísměnný provoz Japonská výrobní společnost se sídlem na Kladně přijme nové zaměstnance do výroby na pozici Operátor/Operátorka. Máte šikovné ruce, dobrý zdravotní stav a chuť pracovat? Pak hledáme právě… 11.08.2020 Kladno Keihin Thermal Technology Czech, s.r.o.
Přidat do oblíbených Tazatel výzkumných projektů - flexibilní pracovní doba Nabízíme flexibilní brigádu po celé ČR s možností dlouhodobé spolupráce.  Kdo jsme?  Jsme brněnská agentura Focus, která se už více než 25 let zabývá průzkumem trhu a veřejného mínění.   Co… 11.08.2020 Region neznámý FOCUS-Centrum pro sociální a marketingovou analýzu, spol. s r.o.
Přidat do oblíbených chráněné pracovní místo - Uklízeč/ka Popis pracovního místa: Úklidové práce školních prostor. Omývání a leštění povrchů, stírání podlahových ploch, luxování, údržba soc. zařízení, vynášení a třídění odpadu. Úklid probíhá převážně… 10.08.2020 Pardubice Péče o duševní zdraví, z.s. - region Pardubice
Přidat do oblíbených Je úklid tvým koníčkem? Ozvi se nám. Koho hledáme: Je úklid tvým koníčkem? Chceš pracovat v době od 12:00 do 18:00 a nebo od 11:00 do 17:00? Pojď pracovat k nám. Nabízíme dlouhodobou brigádu. Čeká tě super parta lidí, která ti se vším ze… 10.08.2020 Plzeň McDonald's ČR spol. s r. o.
Přidat do oblíbených Instalace školních tabulí - pouze pro OZP, od 160 Kč/hod Pro instalace školních tabulí po celé ČR hledáme šikovné brigádníky Podmínka je statut OZP, tj. osoba, která je českým nebo slovenským orgánem sociálního zabezpečení uznána invalidní v 1 - 3 stupni… 08.08.2020 Praha Metodický kabinet digitálního vzdělávání z.s.
Přidat do oblíbených Propagační pracovník OZP Co vás čeká Spirála Ostrava je nevládní neziskovou organizací, která poskytuje sociální služby a chráněné zaměstnávání lidem se zdravotním postižením. Nabízíme tuto pozici člověku, který by se s námi… 07.08.2020 Ostrava Spirála Ostrava, z.ú.
Přidat do oblíbených Tazatel výzkumných projektů - flexibilní pracovní doba Nabízíme flexibilní brigádu po celé ČR s možností dlouhodobé spolupráce.  Kdo jsme?  Jsme brněnská agentura Focus, která se už více než 25 let zabývá průzkumem trhu a veřejného mínění.   Co… 07.08.2020 Region neznámý FOCUS-Centrum pro sociální a marketingovou analýzu, spol. s r.o.
Přidat do oblíbených Skladník Co vás čeká Každodenní práce ve skladu. Budete naskladňovat, vyskladňovat, chystat zboží na expedici a třeba i sednout do dodávky a něco někomu odvést. Jaké znalosti a dovednosti byste měli… 07.08.2020 Černá Hora INPAP PLUS s.r.o.
Přidat do oblíbených Instalace školních tabulí - pouze pro OZP na ½ úvazek Pro instalace školních tabulí po celé ČR hledáme šikovné kolegy s českým nebo slovenským občanstvím a se statutem OZP, tj. osoba, která je orgánem sociálního zabezpečení uznána invalidní nebo… 06.08.2020 Praha Metodický kabinet digitálního vzdělávání z.s.
Přidat do oblíbených Úklidový pracovník Pracovní pozice: Úklidový pracovník Organizace: Diakonická akademie s.r.o. Místo výkonu: Belgická 22, Praha 2, 120 00 Nástup: září 2020 Vhodné pouze pro OZP ! Pracovní náplň: * úklid… 06.08.2020 Praha Diakonie Českobratrské církve evangelické
Přidat do oblíbených Brigádník pomocný dělník Hledáte brigádu? Do zavedené Holešovské firmy hledáme brigádníka, který se nebojí práce na stavbě. Věnujeme se především dlažbám, obkladům, rekonstrukcím. Pracujeme hlavně ve Zlínském kraji a blízkém… 06.08.2020 Holešov Jan Sklenář
Přidat do oblíbených Trenér / obsluha EMS přístroje v BODY EXPRESS Co vás čeká Práce s revoluční technologií elektro-myo-stimulace (EMS). Vedení tréninku pro 1-2 klienty za pomoci EMS metody. Klientům stačí jeden 20 minutový trénink týdně. Jaké znalosti a… 06.08.2020 Karlovy Vary EMS studio Karlovy Vary s.r.o.
Přidat do oblíbených Překlad obsahu webu (chemie, lab. vybavení) do slovenštiny Hledáme brigádníky z řad studentů / absolventů přírodovědných oborů VŠ pro překlad obsahu eshopu z češtiny do slovenštiny. Požadujeme: * Vlastní počítač, připojení k internetu * Orientaci v… 05.08.2020 Praha VERKON s.r.o.
Přidat do oblíbených Pracovník / pracovnice úklidu (JEN PRO OZP) Hledáme pracovníky na úklid kancelářských a bytových prostor Co nabízíme: * práce na DPP nebo živnostenský list * odměna 100 až 120 Kč/hod. * možnost pružného plánování směn * průběžná… 03.08.2020 Hluboká nad Vltavou Recourse s.r.o.
Přidat do oblíbených Visual FoxPro programátor – mzdový software Popis: Firma s téměř 30letou historií na trhu účetních software hledá novou posilu do vývojářského týmu. Nabízíme: * Přátelský kolektiv * Flexibilní pracovní dobu, možnost práce z home-office… 03.08.2020 Praha wflow.com Czech Republic s.r.o.
Přidat do oblíbených Lektor znakového jazyka Jste neslyšící a hledáte zaměstnání? Ovládáte dobře znakový jazyk? Rádi byste přispěli k rozšíření znakového jazyka mezi slyšícími lidmi? Zajímá Vás práce v přátelském týmu lektorů? Pak hledáme právě… 03.08.2020 Ústí nad Labem Tichý svět
Přidat do oblíbených Pracovník/pracovnice úklidu - na zkrácený úvazek Co vás čeká Hledáme spolehlivého pracovníka/pracovnici úklidu společných prostor ve výrobní společnosti. Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít Požadujeme pečlivost, spolehlivost a zkušenost z… 28.07.2020 Turnov VYVA PLAST, s.r.o.

Zobrazeno 1 - 20 z 63 záznamů