Video ve znakovém jazyce: zapnuto

Zobrazovat nápovědu u textů: vypnuto

Nabídky práce Tichý svět

! Název Popis Ze dne Region Nabízející Akce
Přidat do oblíbených Kameraman/střihač Hledáte místo, kde se nebudete nudit a rád/a pracujete v týmu? Tak to hledáme právě Vás! Jste neslyšící nebo nedoslýchavou osobou starší 18 let? Můžete být u nás zaměstnán/a na CHPM (chráněné… 09.09.2021 Praha Tichý svět - chráněná pracoviště, o.p.s.
Přidat do oblíbených grafika/grafičku Tichých zpráv a Tichého jazyka ● práce a úpravy v grafickém programu Adobe (Photoshop, Illustrator, Indesign) ● spolupráce s týmem Tichého jazyka, Tichých zpráv a Tiché linky ● práce s MS office a Disk Google ● práce s… 08.09.2021 Praha Tichý svět
Přidat do oblíbených kameraman/střihač Tichých zpráv Hledáte místo, kde se nebudete nudit a rád/a pracujete v týmu? Tak to hledáme právě Vás! Jste neslyšící nebo nedoslýchavou osobou starší 18 let? Můžete být u nás zaměstnán/a na CHPM (chráněné… 08.09.2021 Praha Tichý svět

Zobrazeno 1 - 3 z 7 záznamů

Nabídky práce

Zde se Vám zobrazují všechny nejnovější nabídky práce. Zajímavou nabídku si můžete rozkliknout a uvidíte o ní více informací. Nabídku si také můžete snadno přidat do oblíbených. Když budete mít o práci zájem, můžete si ji označit hvězdičkou. Uloží se na váš profil a později ji mezi ostatními nabídkami snadno najdete. Tímto krokem se nic nikam neodesílá – hvězdička je pouze pomocník pro vás, abyste zajímavé nabídky později znovu rychleji našli.

Pokud si přejete vyhledávat v nabídkách podle různých kritérií, přejděte na stránku Vyhledávání v nabídkách.

! Název Popis Ze dne Region Nabízející Akce
Přidat do oblíbených Pokladní na ranní směny, NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 32.000! Baví Vás práce s penězi? Nevadí Vám ranní směny? Pro pracoviště v Praze hledáme vhodné uchazeče na pozici "Zpracovatel hotovosti". Náplň práce: * přípravu dotací pro klienty a zpracování mincí… 19.09.2021 Praha Brink's Cash Solutions (CZ) a.s.
Přidat do oblíbených Zaměstnanec provozu restaurace Zaměstnanec provozu restaurace Hlavní náplní práce je příprava jídla a prodej produktů, ale také starost o čistotu a vzhled restaurace. Koho hledáme? Jsme známí tím, že svůj tým rádi rozvíjíme, a… 18.09.2021 Praha McDonald's ČR spol. s r. o.
Přidat do oblíbených Zaměstnanec restaurace u metra B Křižíkova Zaměstnanec provozu restaurace Hlavní náplní práce je příprava jídla a prodej produktů, ale také starost o čistotu a vzhled restaurace. Koho hledáme? Jsme známí tím, že svůj tým rádi rozvíjíme, a… 18.09.2021 Praha McDonald's ČR spol. s r. o.
Přidat do oblíbených skladník/skladnice Do našeho týmu hledáme kolegu na pozci Skladník/skladnice Co vás čeká * Naskladňování materiálu od našich dodavatelů Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít * umět tzv. " kupecké počty " … 17.09.2021 Liberec LIPA VELKOOBCHOD PAPÍREM s.r.o.
Přidat do oblíbených Pestrá práce s nástupní mzdou až 24 700 Kč! Koho hledáme? Práce u nás je vhodná i pro studenty a maminky s dětmi, protože je možné přizpůsobit pracovní dobu jejich specifickým potřebám. Požadujeme ranní i odpolední směny, je možné se… 16.09.2021 Hradec Králové McDonald's ČR spol. s r. o.
Přidat do oblíbených POMOCNÝ PRACOVNÍK - venkovní práce - pro OZP Sdružení TULIPAN provozuje chráněné dílny, kde zaměstnává osoby se zdravotním znevýhodněním. V rámci poradenských služeb pomáháme nejenom osobám se zdravotním znevýhodněním, které jsou našimi… 16.09.2021 Liberec Sdružení TULIPAN, z.s.
Přidat do oblíbených BRIGÁDA Doručování letáků a obyčejných zásilek- Brno Nabízíme příležitost každému, kdo si chce vylepšit kapesné, rodinný rozpočet nebo důchod. Podmínkou je věk minimálně 15 let a ukončená povinná školní docházka. Co získáte? *Samostatnou práci v době,… 16.09.2021 Brno Česká pošta, s.p.
Přidat do oblíbených Balení knížek - výplata každý týden! Výplata každý týden. Hodinová mzda od 90 Kč/hod + až 200 Kč každý den jako výkonnostní bonus. Peníze máte na účtě vždy v pátek! Práce vhodná pro každého. Pracují u nás lidé v penzi a také maminky… 16.09.2021 Liberec Internet-Handel s.r.o.
Přidat do oblíbených Pokladní v bezp.agentuře, NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 32.000! HPP,DPP Baví Vás práce s penězi? Jste pečlivý a zodpovědný? Pak jsme to Vy, koho hledáme! Pro pracoviště v Praze hledáme vhodné uchazeče na pozici "Zpracovatel hotovosti". Náplň práce: * zpracování… 16.09.2021 Praha Brink's Cash Solutions (CZ) a.s.
Přidat do oblíbených Expediční pracovník O nás. Jsme internetový obchod, který je na trhu již několik let. Věnujeme se primárně prodeji knih, ale také sportovní výživy, hraček a mnoho jiného. Co Vás čeká? Vaším úkolem bude balení balíčku… 16.09.2021 Liberec Internet-Handel s.r.o.
Přidat do oblíbených Skladník / Manipulační dělník - vhodné i pro OZP/ZTP Skladník / Manipulační dělník - vhodné i pro OZP/ZTP Pozici hledáme pro českého výrobce a dodavatele potravinářských výrobků do obchodů i gastronomie. Budete tak pracovat v provozu, kde se pracuje s… 16.09.2021 Havířov RIGHT INDICADA s.r.o.
Přidat do oblíbených Ideální volba pro maminky a odpolední studenty! Pro moderní maminy Koho hledáme? Máte pocit, že jste už dlouho doma a potřebujete se realizovat? Máte pocit, že Vám rozumí pouze maminky? Tak to jste na omylu, my vám rozumíme také, jelikož nám… 14.09.2021 Brno McDonald's ČR spol. s r. o.
Přidat do oblíbených BIM Modeler What is waiting for you As a BIM Modeller, you'll be: * Collaborating with others to produce accurate 3D models and generation of 2D drawings. With a focus on Highways and Transportation… 14.09.2021 Praha Mott MacDonald CZ, spol. s r.o.
Přidat do oblíbených OPERÁTOR(KA) VÝROBY Jste přesná(ý), pečlivá(ý), máte smysl pro detail a zvládnete práci ve výrobě plastových výrobků na tři směny? Převádíme výrobu z Německa a rozšiřujeme náš tým, tak neváhejte a přijďte pracovat mezi… 14.09.2021 Hranice CZECH ETIMEX s.r.o.
Přidat do oblíbených Zaměstnanec provozu restaurace Zaměstnanec provozu restaurace Hlavní náplní práce je příprava jídla a prodej produktů, ale také starost o čistotu a vzhled restaurace. Koho hledáme? Jsme známí tím, že svůj tým rádi rozvíjíme, a… 14.09.2021 Praha McDonald's ČR spol. s r. o.
Přidat do oblíbených Lehká manuální čínnost Nabízíme možnost krátkodobé i dlouhodobé brigády v neomezeném počtu směn až do konce roku. Dlouhodobější spolupráce je vítána a doprovázena růstem hodinové sazby. Základní sazba 120,-/h po zapracování… 14.09.2021 Praha Honkee s.r.o.
Přidat do oblíbených Pomocný kuchař/ka - vhodné i pro OZP/OZZ - pouze denní směny Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Pomocný/á kuchař/ka. Jak by měl vypadat náš nový kolega/kolegyně? * Máš zkušenosti v podobném oboru a miluješ vaření. * Vlastníš zdravotní… 14.09.2021 Šenov RIGHT INDICADA s.r.o.
Přidat do oblíbených Specialista zákaznického servisu pro neslyšící zákazníky Komunikace se ze zákazníky - odbavování video hovorů se zákazníky ve znakovém jazyce. Odpovídání na emaily pomocí šablon. Dotazy se týkají – reklamací, objednávek zboží, kde je můj balíček, jaká je… 14.09.2021 Praha Alza.cz a.s.
Přidat do oblíbených skladník/skladnice E-shop balení zakázek podle objednávek z E-shopu s drogerii, případně rozvoz balíčků po Praze, není podmínkou 14.09.2021 Praha CZECHCON, s.r.o.
Přidat do oblíbených Řidič - balič Brodce nad Jizerou Co vás čeká * Převoz kolegů z Kosmonos do Brodců * Údržba vozidla * Údržba VZV * Balení drobných díů Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít * Řidičský průkaz sk. B (do 3,5 t) *… 14.09.2021 Brodce Filipa PLUS k.s.

Zobrazeno 1 - 20 z 89 záznamů