Video ve znakovém jazyce: zapnuto

Zobrazovat nápovědu u textů: vypnuto

Nabídky práce Tichý svět

! Název Popis Ze dne Region Nabízející Akce
Přidat do oblíbených Kameraman a střihač Tichý svět hledá do svého týmu šikovného kameramana a střihače či adepta, který by se rád na tuto pozici nechal zaškolit. 10.10.2018 Praha Tichý svět
Přidat do oblíbených Vedoucí směny v cukrárně Tichá cukrárna hledá kolegu na pozici vedoucí cukrářské směny. 10.08.2018 Praha Tichý svět

Zobrazeno 1 - 2 z 2 záznamů

Nabídky práce

Zde se Vám zobrazují všechny nejnovější nabídky práce. Zajímavou nabídku si můžete rozkliknout a uvidíte o ní více informací. Nabídku si také můžete snadno přidat do oblíbených. Když budete mít o práci zájem, můžete si ji označit hvězdičkou. Uloží se na váš profil a později ji mezi ostatními nabídkami snadno najdete. Tímto krokem se nic nikam neodesílá – hvězdička je pouze pomocník pro vás, abyste zajímavé nabídky později znovu rychleji našli.

Pokud si přejete vyhledávat v nabídkách podle různých kritérií, přejděte na stránku Vyhledávání v nabídkách.

! Název Popis Ze dne Region Nabízející Akce
Přidat do oblíbených ÚKLID - DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE (NÁSTUP IHNED NEBO DOHODOU) Pracujete rádi, v prostředí, kde se k Vám kolegové i nadřízení chovají férově? Hledáte dlouhodobý přivýdělek? Pak potřebujeme právě Vás :-)! Co budete mít v OKINu na starosti? *Úklid obchodních… 15.10.2018 Velká Bíteš OKIN FACILITY, a.s.
Přidat do oblíbených Roznos letáků - Uherský Ostroh Jak bude vypadat Váš pracovní den: *Přijdete v domluvený čas do práce a poskládáte informační a propagační materiály tak, aby se Vám dobře roznášely. *Vše přichystané roznesete podle Vašich možností… 15.10.2018 Uherský Ostroh Česká pošta, s.p.
Přidat do oblíbených Fakturantka/asistentka Diakonická akademie s. r. o, která se zabývá vzděláváním a rozvojem pracovníků v sociální oblasti hledá nového kolegu/kolegyni se zdravotním postižením na chráněné pracovní… 12.10.2018 Praha Diakonie Českobratrské církve evangelické
Přidat do oblíbených Pracovník ÚKLIDU do cukrářské dílny - CrossCafe PLZEŇ Požadujeme: • věk 18 let a více • pracovitost, samostatnost • spolehlivost • čistotnost Co Vás čeká a nemine: • úklid potravinářského provozu • pracovní doba 4 hodiny denně (pondělí - pátek) od… 11.10.2018 Plzeň CrossCafe original s.r.o.
Přidat do oblíbených Report specialist and data analyst Chcete být součástí projekt management týmu, využívat svých znalostí anglického jazyka a baví Vás neustále se učit novým věcem? Do našeho rozrůstajícího se týmu hledáme nové kolegy na pozici Report… 11.10.2018 Brno SMS InfoComm (Czech) s.r.o.
Přidat do oblíbených Uklízeč/ka Chráněná dílna TULIPAN, z.s. hledá pracovníka OZP na pozici UKLÍZEČ/KA Náplň práce: - mytí a dezinfekce sanitárního zařízení - mytí podlah ve svěřeném úseku - luxování svěřeného úseku - utírání… 11.10.2018 Liberec Sdružení TULIPAN, z.s.
Přidat do oblíbených Pracovník/ce do zdravotnické výroby montáž výrobků zdravotnické techniky, obsluha speciálních jednoúčelových poloautomatických strojů, obsluha kontinuální linky na balení výrobků, temování trubiček a broušení jehel 11.10.2018 Praha 9 safemed medical devices s.r.o.
Přidat do oblíbených Pomocná síla/kuchař Pomocná síla do kuchyně, částečně pomocný kuchař s možností zaučení 11.10.2018 Praha 7 Avion 58
Přidat do oblíbených HR Specialist with French WHO WILL YOU WORK FOR We work together with our partner, a Fortune 300 corporation, world leader in business consulting in the fields of Finance, Telecommunications and Informatics, holding operation… 10.10.2018 Praha People Place & Partners a.s.
Přidat do oblíbených Pracovník pro zpracování plastů Jaká bude Vaše náplň práce? * zpracování plastových desek a plastových komponentů pro prvky světelné reklamy * lepení, vrtání, řezání a tepelné tvarování plexiskla, ABS a polykarbonátu * výroba… 10.10.2018 Hradec Králové Westiform s.r.o.
Přidat do oblíbených Mzdová účetní Do našeho týmu hledáme mzdovou účetní Co byste měla znát? * práce se SW Helios případně s chutí se s ním naučit :) Výhodou bude, pokud budete umět * Znalost vedení personální agendy. Co vám… 10.10.2018 Praha WATUSI, s.r.o.
Přidat do oblíbených SKLADNÍK E-SHOPU LÉKÁRNY MEDICON Pharm je společnost provozující několik lékáren včetně oddělení zdravých výživ Ošatka. Pro Ošatku v rámci lékárny Pharmacentrum Budějovická hledáme skladníka e-shopu na plný nebo částečný… 10.10.2018 Praha Medicon Pharm s.r.o.
Přidat do oblíbených Operátor/ka výroby - skladba kompozitních dílů LA composite, s.r.o. Výrobce kompozitních dílů převážně pro letecký průmysl. Dodavatel předních světových výrobců jako jsou Airbus, Airbus Helicopters, Agusta Westland, Korean Air, Daher… 10.10.2018 Praha LA composite, s.r.o.
Přidat do oblíbených Kameraman a střihač Tichý svět hledá do svého týmu šikovného kameramana a střihače či adepta, který by se rád na tuto pozici nechal zaškolit. 10.10.2018 Praha Tichý svět
Přidat do oblíbených Výrobní operátor/ka - třísměnný provoz Japonská výrobní společnost se sídlem na Kladně přijme nové zaměstnance do výroby na pozici Operátor. Požadujeme dobrý zdravotní stav, manuální zručnost a spolehlivost. Po zkušební době s průměrným… 09.10.2018 Kladno Keihin Thermal Technology Czech, s.r.o.
Přidat do oblíbených catering pro VIP Dlouhodobá spolupráce pro kuchaře, které baví vaření, chtějí se zdokonalovat, chtějí být u sportovních, hudebních a společenských akcí… 09.10.2018 Praha Lidé a Příležitosti s.r.o.
Přidat do oblíbených Pracovní asistentka Co vás čeká Jde především o pracovně asistenční služby, které umožní zaměstnancům se zdravotním postižením lépe vykonávat práci a zlepší pracovní pohodu a vykompenzují specifické potřeby OZP… 09.10.2018 Praha Tamtamy o.p.s.
Přidat do oblíbených Mytí a čištění aut Pracovní náplní je ruční mytí a čištění osobních aut 09.10.2018 Praha PA-CLEANING s.r.o.
Přidat do oblíbených Expedient/Expedientka Kontrola počtu zakázek, balení zakázek, příprava k dopravě. Pracovník v rámci zácviku a zkušební doby dostane svého školitele, který ho zapracuje na pozici. 09.10.2018 Praha 4 Panorama Hotel Prague
Přidat do oblíbených Pracovník prádelny Pracovník prádelny. Pracovník v rámci zácviku a zkušební doby dostane svého školitele, který ho zapracuje na pozici (potřeba odezírat). 09.10.2018 Praha 4 Panorama Hotel Prague

Zobrazeno 1 - 20 z 68 záznamů