Video ve znakovém jazyce: zapnuto

Zobrazovat nápovědu u textů: vypnuto

Nabídky práce Tichý svět

! Název Popis Ze dne Region Nabízející Akce
Přidat do oblíbených Vedoucí směny v cukrárně Tichá cukrárna hledá kolegu na pozici vedoucí cukrářské směny. 10.08.2018 Praha Tichý svět
Přidat do oblíbených lakýrník Nástřik teflonového povrchu na svařovací nástavce. 25.07.2018 Praha Tichý svět
Přidat do oblíbených klempíř / výroba plechových kufrů pro ruční svářečky na plast, vč. příslušenství hlavní náplní je především bodování jednotlivých dílů vnitřní části plechových kufrů 25.07.2018 Praha Tichý svět

Zobrazeno 1 - 3 z 8 záznamů

Nabídky práce

Zde se Vám zobrazují všechny nejnovější nabídky práce. Zajímavou nabídku si můžete rozkliknout a uvidíte o ní více informací. Nabídku si také můžete snadno přidat do oblíbených. Když budete mít o práci zájem, můžete si ji označit hvězdičkou. Uloží se na váš profil a později ji mezi ostatními nabídkami snadno najdete. Tímto krokem se nic nikam neodesílá – hvězdička je pouze pomocník pro vás, abyste zajímavé nabídky později znovu rychleji našli.

Pokud si přejete vyhledávat v nabídkách podle různých kritérií, přejděte na stránku Vyhledávání v nabídkách.

! Název Popis Ze dne Region Nabízející Akce
Přidat do oblíbených Network Deployment Lead @ SAP Ariba Job Job Description     Requisition ID: 190701 Work Area: Consulting and Professional Services Expected Travel: 0 - 10% Career Status: Professional Employment Type: Regular Full Time COMPANY DESCRIPTION… 14.08.2018 Region neznámý SAP Services, s.r.o.
Přidat do oblíbených skladník - expedient Firma GM electronic spol. s.r.o. příjme: pracovníka na pozici skladník-expedient. Sklad v Dobrovízi (okr. Praha-západ) přijme pracovníky na balení a počítání elektronických součástek - práce podle… 13.08.2018 Dobrovíz GM electronic, spol. s r.o.
Přidat do oblíbených Hospodyně/úklid domácností - pouze pro OZP Máte smysl pro pořádek? Je úklízení a péče o domácnost vaším koníčkem? Máme práci přímo pro Vás!! Hledáme spolehlivé ženy na pozici hospodyně - úklid domácností. Náplň práce: *… 11.08.2018 Praha Tamtamy o.p.s.
Přidat do oblíbených MANIPULANT - HANDLER (pomocný seřizovač) Co vás čeká * příprava a sušení materiálu, nasypávání * údržba zařízení * pomoc s údržbou strojů * vedení související dokumentace * manipulace s materiálem * postupné zaškolení na… 10.08.2018 Šlapanice ČEGAN s.r.o.
Přidat do oblíbených Technical Lead - Integration Delivery Have you heard about MSD? MSD is a global healthcare leader with a diversified portfolio of prescription medicines, vaccines and animal health products. The difference between potential and… 10.08.2018 Praha MSD IT
Přidat do oblíbených Organizace pro pomoc uprchlíkům hledá dobrovolníky Co vás čeká Zapojte se do týmu dobrovolníků Organizace pro pomoc uprchlíkům! Pokud vás zajímá, kdo je mentor, s kým a jak často se schází, co je náplní jeho dobrovolnické činnosti atp. přijďte na… 10.08.2018 Brno Organizace pro pomoc uprchlíkům
Přidat do oblíbených Administrativní asistent/ka Co vás čeká * zajištění personální administrativy * správa, zpracování a aktualizace el. docházkového systému * plány školení zaměstnanců a jejich realizace * zpracování příchozí a odchozí… 10.08.2018 Praha Blanik Aircraft CZ s.r.o.
Přidat do oblíbených Vedoucí směny v cukrárně Tichá cukrárna hledá kolegu na pozici vedoucí cukrářské směny. 10.08.2018 Praha Tichý svět
Přidat do oblíbených Pracovník úklidu v domově soc.služeb Máte zkušenosti s úklidem budov a drobných zařízení? Jste šikovná(ý), víte si rady v různých situacích? Jste člověk, kterého zajímá, jaká práce je za ním vidět? Pak hledáme právě Vás! Dobrý… 09.08.2018 Roztoky Domov Alzheimer Roztoky u Prahy z.ú.
Přidat do oblíbených Roznos letáků - Šumice Jak bude vypadat Váš pracovní den: *Přijdete v domluvený čas do práce a poskládáte informační a propagační materiály tak, aby se Vám dobře roznášely. *Vše přichystané roznesete podle Vašich možností… 09.08.2018 Šumice Česká pošta, s.p.
Přidat do oblíbených Uklízečka/pracovník úklidu Náplň práce Provádění úklidu čistých výrobních prostor a kanceláří Administrativa spojená s úklidem prostor Požadujeme Schopnost a ochotu práce ve třísměnném provozu (ranní 6-14, odpolední 14-22,… 08.08.2018 Hradec Králové ARROW International CR, a.s.
Přidat do oblíbených Knihař/ka Náplň práce - Knihař/ka Ruční výroba knih Obsluha jednoduchých knihařských strojů Práce s lepidlem a papírem Požadujeme Manuální zručnost Přesnost Spolehlivost Schopnost týmové… 08.08.2018 Domažlice OBERMEIER BUCHBINDEREI s.r.o.
Přidat do oblíbených Vývojář PHP, Node.js Proč si myslíme, že bys měl jít k nám? Cloud, IoT, BIG data, DevOps, Agile – s tím vším se u nás můžeš setkat. Už jsme dokonce našli způsob, jak se vyhrabat z naší monolitické architektury a nově teď… 08.08.2018 Jablonec nad Nisou JABLOTRON ALARMS a.s.
Přidat do oblíbených Pracovník elektronických služeb Co bude Vaší náplní práce? * vybalování a kontrola dokladů a zásilek došlých z pošt * evidence a řešení nepravidelností v došlých dokladech a zásilkách * příprava dokladu pro hromadné strojové… 08.08.2018 Ostrava Česká pošta, s.p.
Přidat do oblíbených Doplňování zboží HAVÍŘOV MERCHANDISER, doplňování zboží v hobby prodejnách Sháníme schopné kolegyně a kolegy do našeho týmu pro objednávání a zakládání zboží v hobby marketech po celé ČR. Zastupujeme společnosti dodávající… 08.08.2018 Havířov DISPOSERVIS s.r.o.
Přidat do oblíbených Doplňování zboží OPAVA MERCHANDISER, doplňování zboží v hobby prodejnách Sháníme schopné kolegyně a kolegy do našeho týmu pro objednávání a zakládání zboží v hobby marketech po celé ČR. Zastupujeme společnosti dodávající… 08.08.2018 Opava DISPOSERVIS s.r.o.
Přidat do oblíbených Pohodová brigáda ve vašem volném čase - PRAHA 6 Chcete brigádu při které si čas můžete přizpůsobovat podle svých časových možností? Je vám víc než 15 let? Hledáte brigádu? Jste svědomitý/á a samostatný/á? Tak čtete správný inzerát!!! Všechny… 07.08.2018 Praha Zdeněk Čmelík
Přidat do oblíbených Super brigáda ve vašem volném čase - ROZNOS LETÁKŮ DEJVICE PROSÍM POŠLETE VYPLNĚNÝ KRÁTKÝ DOTAZNÍK, (KTERÝ NALEZNETE NÍŽE) PROSTŘEDNICTVÍM ODPOVĚDI NA TENTO INZERÁT Chcete brigádu při které si čas můžete přizpůsobovat podle svých časových možností? Je vám… 07.08.2018 Praha Zdeněk Čmelík
Přidat do oblíbených Front-End vývojář/Angular developer Chceš pracovat pro jeden z rozvojových projektů skupiny Rockaway s globálními ambicemi, v rámci kterého vzniká průlomová SW platforma pro obchodování s finančními produkty? Tady je šance - hledáme… 06.08.2018 Praha IT Boutique s.r.o.
Přidat do oblíbených pedagog, vedoucí, lektor, trenér, výpomoc na akce Rozšiřujeme tým o další externí pedagogy, lektory, vedoucí nebo výpomoc na akcích. Intenzita spolupráce bude na vás. Nabízíme: zázemí příspěvkové vzdělávací organizace zaměřující se na volný… 06.08.2018 Praha DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE V PRAZE 3

Zobrazeno 1 - 20 z 71 záznamů