Video ve znakovém jazyce: zapnuto

Zobrazovat nápovědu u textů: vypnuto

Nabídky práce Tichý svět

! Název Popis Ze dne Region Nabízející Akce
Přidat do oblíbených Číšník/číšnice v Tiché kavárně Jste neslyšící a hledáte zaměstnání? Zajímá vás práce v dobře zavedené kavárně a chcete si ji i vyzkoušet? Zkuste Tichou kavárnu! Sortiment kavárny je velice pestrý. Naučíme vás správně podávat kávu a… 03.05.2018 Praha 8 Tichý svět
Přidat do oblíbených Řidič v Tiché cukrárně Tichá cukrárna hledá řidiče na rozvoz objednávek k zákazníkům. 30.04.2018 Praha Tichý svět
Přidat do oblíbených Paní na uklízení Prádelna Zelený Ostrov hledá zaměstnance na úklid bytů, domů a veřejných prostor. 30.04.2018 Praha Tichý svět

Zobrazeno 1 - 3 z 8 záznamů

Nabídky práce

Zde se Vám zobrazují všechny nejnovější nabídky práce. Zajímavou nabídku si můžete rozkliknout a uvidíte o ní více informací. Nabídku si také můžete snadno přidat do oblíbených. Když budete mít o práci zájem, můžete si ji označit hvězdičkou. Uloží se na váš profil a později ji mezi ostatními nabídkami snadno najdete. Tímto krokem se nic nikam neodesílá – hvězdička je pouze pomocník pro vás, abyste zajímavé nabídky později znovu rychleji našli.

Pokud si přejete vyhledávat v nabídkách podle různých kritérií, přejděte na stránku Vyhledávání v nabídkách.

! Název Popis Ze dne Region Nabízející Akce
Přidat do oblíbených Vhodné pro OZP: Skladník-manipulant - Strančice - obsluha mobilních skenerů - práce s moderní manipulační technikou (VZV, retrack apod.), průkaz na VZV - není podmínka - kompletace a kontrola zboží 28.05.2018 Praha AV Institut s.r.o.
Přidat do oblíbených Kontrolor kvality Louny i pro OZP Pracujete pečlivě a zodpovědně? Zvládáte 2 - 3 směnný provoz? Máte rádi, když se s Vámi slušně zachází? Jste technický typ? Potřebujete za sebou vidět kus smysluplné práce? Potom jste to právě… 25.05.2018 Louny COPRA luc s.r.o.
Přidat do oblíbených Asistentka vědeckého oddělení ČVUT Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT v Praze přijme Asistenta/Asistentku vědeckého oddělení Náplň práce: - Administrativní podpora vedoucího týmu - Podpora při přípravě a… 25.05.2018 Praha Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky
Přidat do oblíbených Řekněte nám, co si myslíte (nejen) o webu Prace.cz Zapojte se s námi do úprav Prace.cz! * Přijďte se s námi podělit o vaši aktuální zkušenost s hledáním práce. Velmi nám tím pomůžete. Bude pak pro nás snadnější vylepšovat web Prace.cz tak, aby se… 25.05.2018 Praha LMC Lab
Přidat do oblíbených Grafik Dobrý den. Jsme malá softwarová firma a hledáme grafika na externí spolupráci. Jedná se o brigádu. Práce z domu. Náplň práce: kompletní grafická příprava softwarového produktu tlačítky, GUI,… 25.05.2018 Brno ANG People s.r.o.
Přidat do oblíbených Uklízečka Náplň práce Provádění úklidu výrobních i nevýrobních ploch závodu Administrativa spojená s úklidem prostor Požadujeme Schopnost a ochotu práce ve třísměnném provozu (ranní 6-14, odpolední 14-22,… 24.05.2018 Hradec Králové ARROW International CR, a.s.
Přidat do oblíbených Čalouník, švadlena, kontrolor, operátor výroby Společnost Dagro Plzeň s.r.o. hledá pro svoji provozovnu v Plzni muže a ženy. Nabízíme pozice na výrobu interiérových dílů do luxusních automobilů. Jedná se o ruční výrobu na pozice čalouník,… 23.05.2018 Plzeň DAGRO Plzeň s.r.o.
Přidat do oblíbených PRÁCE VE VÝROBĚ - vhodné i pro ženy Náplň práce: PRÁCE IDEÁLNÍ PRO ŽENY - BEZ FYZICKÉ NÁMAHY, blízko centra Liberce. Hledáme dělníky na nepřetržitý či 3směnný provoz. Ozvěte se: Náplň práce: * obsluha výrobních strojů * navíjení… 23.05.2018 Region neznámý Grafton Recruitment s.r.o.
Přidat do oblíbených Hledáme šikovného JUNIOR frontend developera a fajn kolegu Využijte znalosti HTML, CSS a JavaScript a pomozte nám vytvářet nápadité a hravé weby na platformě Kentico CMS. Práce na plný úvazek u nás čeká na začínajícího developera se sklonem k pečlivosti a… 23.05.2018 Brno pux s.r.o.
Přidat do oblíbených Pracovník distribučního centra Světově známá firma Amazon nabízí neslyšícím práci v distribučním centru v Dobrovízi u Prahy na pozici balení. Nábor proběhne v úterý 19.ledna 2017 přímo v Amazonu (K Amazonu 235, 252 61, Dobrovíz).… 22.05.2018 Praha Amazon Logistic Prague s.r.o.
Přidat do oblíbených Doplňování zboží ZLÍN MERCHANDISER, doplňování zboží v hobby prodejnách Sháníme schopné kolegyně a kolegy do našeho týmu pro objednávání a zakládání zboží v hobby marketech po celé ČR. Zastupujeme společnosti dodávající… 21.05.2018 Zlín DISPOSERVIS s.r.o.
Přidat do oblíbených Senior Technical Writer - remote Job Summary Be the voice of Red Hat's technical authority. Red Hat’s Customer Content Services team is looking for a Senior Technical Writer to join a team of passionate open source content… 21.05.2018 Praha Red Hat Czech s.r.o.
Přidat do oblíbených Doplňování zboží BRNO MERCHANDISER, doplňování zboží v hobby prodejnách Sháníme schopné kolegyně a kolegy do našeho týmu pro objednávání a zakládání zboží v hobby marketech po celé ČR. Zastupujeme společnosti dodávající… 21.05.2018 Brno DISPOSERVIS s.r.o.
Přidat do oblíbených Doplňování zboží STARÉ MĚSTO u UH MERCHANDISER, doplňování zboží v hobby prodejnách Sháníme schopné kolegyně a kolegy do našeho týmu pro objednávání a zakládání zboží v hobby marketech po celé ČR. Zastupujeme společnosti dodávající… 21.05.2018 Staré Město DISPOSERVIS s.r.o.
Přidat do oblíbených Montážní dělník VZT Co Vás čeká: Výroba dle zadání dle předané výkresové dokumentace a pracovních postupů Udržování svěřeného nářadí, pracoviště a jeho vybavení v dobrém stavu a čistotě Odvádění práce do informačního… 18.05.2018 Dobříš C.I.C. Jan Hřebec s.r.o.
Přidat do oblíbených Samostatná/ý účetní SAMOSTATNÁ/Ý ÚČETNÍ - kompletní vedení klientského účetnictví a daňové evidence - příprava DPH, silniční daň, příprava podkladů pro ostatní daňová přiznání - účetní závěrky - výkaznictví - příprava… 18.05.2018 Praha JK Credit, spol. s r.o.
Přidat do oblíbených BRIGÁDA NA LÉTO Brigáda přes prázdniny s možností plánovat si směny Pojď si vydělat přes prázdniny! Koho hledáme: Pokud od brigády očekáváš, že bude časově flexibilní a umožní ti skloubit koníčky, rodinu či další… 18.05.2018 Jiříkovice McDonald's ČR spol. s r. o.
Přidat do oblíbených VÝDĚLEK za sdílení na Facebooku Chcete si přivydělat sdílením na Facebooku? - máte hodně přátel na FB - nebo jste i správci skupin Sdílejte a odměna je Vaše - možná dlouhodobá spolupráce Máme různé projekty - pro více… 18.05.2018 Praha Vít Musílek
Přidat do oblíbených Kontrolor - manipulant Dačice Hledáte manuální práci v čistém prostředí? Pracujete pečlivě a zodpovědně? Zvládáte 2 směnný provoz? Máte rádi, když se s Vámi slušně zachází? Jste technický typ? Potom jste to právě Vy, koho… 17.05.2018 Dačice COPRA luc s.r.o.
Přidat do oblíbených Uklízeč/ka OZP Co vás čeká * Hledáme pracovníka pro pravidelný úklid provozovny ve Šlapanicích. Práce je na 4 - 6 hodin denně a je vhodná pouze pro OZP. * Jedná se o úklid kanceláří, zázemí, schodů a společných… 17.05.2018 Šlapanice ČEGAN s.r.o.

Zobrazeno 1 - 20 z 72 záznamů