Video ve znakovém jazyce: zapnuto

Zobrazovat nápovědu u textů: vypnuto

Nabídky práce Tichý svět

! Název Popis Ze dne Region Nabízející Akce
Přidat do oblíbených Firma CS UKLID s.r.o ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK Jedná se o úklid kanceláří, zdravotnických zařízení, bytů a rodinných domů 24.11.2021 Praha Tichý svět
Přidat do oblíbených moderátora/moderátorku Tichých zpráv ● moderování ● příprava reportáži ● spolupráce se supervizory a kameramany ● práce s MS office ● natáčení v terénu https://www.youtube.com/watch?v=nl0VVyhq3wI 24.11.2021 Praha Tichý svět
Přidat do oblíbených Lektor Českého znakového jazyka - pouze OZP Jste neslyšící a hledáte zaměstnání? Ovládáte dobře znakový jazyk? Rádi byste přispěli k rozšíření znakového jazyka mezi slyšícími lidmi? Zajímá Vás práce v přátelském týmu lektorů? Pak hledáme právě… 11.11.2021 Praha Tichý svět - chráněná pracoviště, o.p.s.

Zobrazeno 1 - 3 z 8 záznamů

Nabídky práce

Zde se Vám zobrazují všechny nejnovější nabídky práce. Zajímavou nabídku si můžete rozkliknout a uvidíte o ní více informací. Nabídku si také můžete snadno přidat do oblíbených. Když budete mít o práci zájem, můžete si ji označit hvězdičkou. Uloží se na váš profil a později ji mezi ostatními nabídkami snadno najdete. Tímto krokem se nic nikam neodesílá – hvězdička je pouze pomocník pro vás, abyste zajímavé nabídky později znovu rychleji našli.

Pokud si přejete vyhledávat v nabídkách podle různých kritérií, přejděte na stránku Vyhledávání v nabídkách.

! Název Popis Ze dne Region Nabízející Akce
Přidat do oblíbených Zaměstnanci v úplně NOVÉ restauraci, Práce s lidmi v pestrém kolektivu Koho hledáme? Hledáte stálou práci která rozhodně nebude každý den stejná. Věděli jste že z brigádníku se u nás stávají manageři? Máte rádi práci v kolektivu a… 03.12.2021 Praha McDonald's ČR spol. s r. o.
Přidat do oblíbených Úklid kanceláří (8 - 16 hodin měsíčně) SPECIFIKACE POZICE: * Do našich krásných kanceláří na Malé Straně rádi přijmeme paní/slečnu/pána na úklid. * Potřebujeme pravidelný běžný týdenní úklid kancelářských prostor o velikosti 350 m2,… 03.12.2021 Praha Evropské hodnoty z.s.
Přidat do oblíbených Analytik dat dálkového průzkumu Popis práce: * Analýzy dat dálkového průzkumu Země – družicová data, data z leteckých nosičů a dronů (multispektrální, radarová, termální, hyperspektrální). * Publikace výstupů prostřednictvím… 02.12.2021 Praha Česká informační agentura životního prostředí
Přidat do oblíbených PHP programátor junior/senior Pracuji na několika systémech vyhodnocujících větší množství dat a potřeboval bych parťáka – výpomoc. Primárně teď hledám někoho, kdo mi pomůže s prezentační částí – zobrazovaní datových výstupů.… 02.12.2021 Praha Jiří Kynčl
Přidat do oblíbených Skladník Naše společnost, zabývající se obchodem s obalovými materiály, hledá pro doplnění týmu motivovaného kandidáta na pozici: Skladník Místo výkonu INPAP PLUS s.r.o., Areál Kampos, Blanenská 355/117 budova… 01.12.2021 Kuřim CRI ameba.eu, s.r.o.
Přidat do oblíbených Skladník / Manipulační dělník - dvousměnný provoz, Havířov Skladník / Manipulační dělník Pozici hledáme pro českého výrobce a dodavatele potravinářských výrobků do obchodů i gastronomie. Budete tak pracovat v provozu, kde se pracuje s potravinami. Vaším… 01.12.2021 Havířov RIGHT INDICADA s.r.o.
Přidat do oblíbených Administrativní pracovník/ pracovnice - OZP/OZZ Do našeho týmu hledáme nové kolegy na pozici - Administrativní pracovník/ pracovnice - vyhrazeno pro OZP/OZZ Místo výkonu práce: Šenov u Ostravy Výborný autobusový dojezd z: Ostravy, Havířova,… 01.12.2021 Havířov RIGHT INDICADA s.r.o.
Přidat do oblíbených MECHANIK jednoúčelových strojů Potřebujeme posily do našeho týmu mechaniků. Hledáme zkušeného mechanika, který má v ideálním případě zkušenosti s montáží, seřizováním či údržbou jednoúčelových strojů. Máte šikovné ruce? Jste… 01.12.2021 Valašské Meziříčí CBG AUTOMATION s.r.o.
Přidat do oblíbených Švadlena - Liberec Požadujeme: · osobu ZTP · bez jiného pracovního poměru na CHPM (chráněné pracovní místo) · pečlivost a spolehlivost · schopnost samostatné práce · zkušenosti se šitím na šicím… 30.11.2021 Liberec Tichý svět - chráněná pracoviště, o.p.s.
Přidat do oblíbených Úklidový pracovník/pracovnice Co vás čeká * Pravidelný úklid 5x týdně - 4.hod. * Práce probíhají odpoledních hodinách. Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít * Praxe v úklidu výhodou, není však podmínkou. Vše vás rádi… 30.11.2021 Vamberk A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.
Přidat do oblíbených Telefonní bankéř/ka - pravá ruka klientů na telefonu Víme, že nastartovat kariéru po škole není lehké, a proto dáváme příležitost i absolventům, které vše naučíme. Na pozici Specialista/ka zákaznické linky budete mít na starosti příchozí hovory klientů… 30.11.2021 Ostrava MONETA Money
Přidat do oblíbených Správce sociálních sítí PÉČE O MONKEY MUM FACEBOOK, INSTAGRAM A DALŠÍ O nás Monkey Mum (www.monkeymum.com) je nový, rychle rostoucí e-shop, zaměřený na prodej produktů pro šetrné mateřství a zároveň výhradním dovozcem… 30.11.2021 Praha Monkey Mum s.r.o.
Přidat do oblíbených Úklidový pracovník/pracovnice Co vás čeká * Pravidelný úklid kanceláří, šaten a soc. zařízení. * Práce probíhají odpoledních hodinách. Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít * Praxe v úklidu výhodou, není však… 29.11.2021 Doudleby nad Orlicí A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.
Přidat do oblíbených Úklidový pracovník/pracovnice Co vás čeká * Pravidelný úklid kanceláří v prostoru budovy Městského úřadu. * Práce probíhají v ranních/dopoledních hodinách Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít Praxe v úklidu výhodou,… 29.11.2021 Říčany A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.
Přidat do oblíbených Uklizečka. Úklidová firma CLEANMAX s.r.o. příjme pracovnice na úklid. Jedná se o pravidelný úklid bytových domů. * Práce se vykonává v dopoledních hodinách v pracovní dny. * Vhodné zejména pro maminky na… 29.11.2021 Hradec Králové CLEANMAX s.r.o.
Přidat do oblíbených Administrativní práce pro OZP – částečný úvazek Jsme sociální firma Kolibřík CSR, která zaměstnává osoby se zdravotním omezením. Našim zaměstnancům vytváříme pracovní podmínky na míru. Vytváříme pracovní prostředí, které se umí přizpůsobit… 29.11.2021 Hradec Králové sales24, s.r.o.
Přidat do oblíbených Pojď pracovat do jedné z TOP restaurací McDonald's v ČR Práce, která je každý den jiná Koho hledáme? Nebaví tě každý den sedět v  práci u počítače a dělat to samé stále dokola? Tak to se ti u nás nemůže stát. Práce je u nás každý den jiná a kolektiv… 27.11.2021 Hradec Králové McDonald's ČR spol. s r. o.
Přidat do oblíbených JavaScript Developer - Mindsphere JavaScript Developer Přední dodavatel komplexních bezpečnostních řešení, platforem pro Smart & Safe City a IoT platforem hledá do týmu nového kolegu/kolegyni na pozici Developer. Co bude Vaše… 25.11.2021 Praha VDT Technology a.s.
Přidat do oblíbených Pracovník myčky osobních vozidel Co vás čeká Hledáme pracovníky na mytí a přípravu osobních vozidel k následnému prodeji. Náplň práce: Obsluha kartáčové myčky, mytí exteriéru a interiéru, luxování, ošetření kůže a plastů, převoz… 24.11.2021 Praha Smart Invest Consulting s.r.o.
Přidat do oblíbených Specialista/ka zákaznické linky – 100% home office O nás V našem Kontaktním centru posilujeme tým specialistů zákaznické linky. Hledáme nové kolegy, kteří preferují spíše práci v odpoledních hodinách a o víkendu. Za to nabízíme možnost práci na home… 24.11.2021 Region neznámý MONETA Money

Zobrazeno 1 - 20 z 80 záznamů