Video ve znakovém jazyce: zapnuto

Zobrazovat nápovědu u textů: vypnuto

Nabídky práce Tichý svět

! Název Popis Ze dne Region Nabízející Akce

Na vaše kritéria nebylo nic nalezeno.

Zobrazeno 1 - 0 z 0 záznamů

Nabídky práce

Zde se Vám zobrazují všechny nejnovější nabídky práce. Zajímavou nabídku si můžete rozkliknout a uvidíte o ní více informací. Nabídku si také můžete snadno přidat do oblíbených. Když budete mít o práci zájem, můžete si ji označit hvězdičkou. Uloží se na váš profil a později ji mezi ostatními nabídkami snadno najdete. Tímto krokem se nic nikam neodesílá – hvězdička je pouze pomocník pro vás, abyste zajímavé nabídky později znovu rychleji našli.

Pokud si přejete vyhledávat v nabídkách podle různých kritérií, přejděte na stránku Vyhledávání v nabídkách.

! Název Popis Ze dne Region Nabízející Akce
Přidat do oblíbených ZKUŠEBNÍ TECHNIK ELIKTRO Ryze Česká společnost z Brna s více než stoletou tradicí expandující do celého světa, výrobce stejnosměrných, asynchronních, synchronních točivých strojů, výrobce zařízení pro leteckou techniku,… 20.05.2022 Brno EM Brno s.r.o.
Přidat do oblíbených NAVÍJEČ, NAVÍJEČKA ELEKTROMOTORŮ Ryze Česká společnost z Brna s více než stoletou tradicí expandující do celého světa, výrobce stejnosměrných, asynchronních, synchronních točivých strojů, výrobce zařízení pro leteckou techniku,… 20.05.2022 Brno EM Brno s.r.o.
Přidat do oblíbených FRÉZAŘ na klasické frézy Ryze Česká společnost z Brna s více než stoletou tradicí expandující do celého světa, výrobce stejnosměrných, asynchronních, synchronních točivých strojů, výrobce zařízení pro leteckou techniku,… 20.05.2022 Brno EM Brno s.r.o.
Přidat do oblíbených MANAŽER NÁSTROJÁRNY Ryze Česká společnost z Brna s více než stoletou tradicí expandující do celého světa, výrobce stejnosměrných, asynchronních, synchronních točivých strojů, výrobce zařízení pro leteckou techniku,… 20.05.2022 Brno EM Brno s.r.o.
Přidat do oblíbených Zákaznická linka v češtině a pouze přes chat! Zákaznická linka v češtině a pouze přes chat? Wau! Získej skvělé zkušenosti v oblasti komunikace s klienty :) Co bude Tvou náplní práce? * Vyřizovat dotazy zákazníků prostřednictvím chatu v… 20.05.2022 Pardubice Teleperformance Česká republika
Přidat do oblíbených Zpracovatel odborných textů (PRÁCE Z DOMU) Chceš si přivydělat, ale nemáš prostor ani chuť pravidelně dojíždet na místo výkonu práce? Láká tě home office? Baví tě psaní? Máš ukončené alespoň bakalářské vzdělání? Pak si náš člověk :) Připoj se… 18.05.2022 Region neznámý ABRIO SERVICE s.r.o.
Přidat do oblíbených Kuchař/ka Co vás čeká Do našeho týmu hledáme samostatného kuchaře/kuchařku. Nabízíme pozici pouze na ranní směnu od pondělí do pátku 5:30 - 14:00. Budete mít na starosti snídaně, vaření 2 druhů jídel s… 17.05.2022 Liberec Hotel Liberec s.r.o.
Přidat do oblíbených APLIKAČNÍ ADMINISTRÁTOR Náš tým technické podpory hledá novou posilu. Ať už jsi zkušený mazák nebo začínající IT nadšenec, kolegové z "STP" jsou připraveni Tě podpořit nejen v začátcích. Sdílení našeho know-how je koneckonců… 16.05.2022 Plzeň CCA Group a.s.
Přidat do oblíbených Administrativní pracovník/ce v bankovnictví na míru pro OZP Přidejte se do týmu administrativních pracovníků v bankovnictví! Je pro Vás papírování a práce s počítačem zábava nebo prostě administrativa není pro Vás cizí pojem? Chcete pracovat v administrativě… 15.05.2022 Hradec Králové sales24, s.r.o.
Přidat do oblíbených IT tester/ka pro bankovní sektor – práce home office pro OZP Láká Vás práce v IT, ale nemáte ještě příliš zkušeností? Nevadí! Do života Vám zasáhla nějaká zdravotní překážka? Ale nezastavila Vás a vy máte chuť pracovat v perspektivním oboru IT? Přidejte se k… 14.05.2022 Praha sales24, s.r.o.
Přidat do oblíbených Parťák do naší restaurace McDonald's v Karlíně Proč jsi pro nás jako parťák důležitý? Společně usilujeme o to, abychom měli v práci pohodovou atmosféru a zákazníci se k nám rádi vraceli. Hledáme kolegu, který s námi potáhne za jeden provaz. Co… 12.05.2022 Praha McDonald's ČR spol. s r. o.
Přidat do oblíbených Engineering Manager Your Role: Are you someone who wants to make another step in your career? As an Engineering Manager you’ll have a significant impact on the growth of our business through the engineering of our… 12.05.2022 Brno SolarWinds Czech s.r.o.
Přidat do oblíbených Skladník/Manipulant - pohodová práce pro OZP/OZZ! Máte řidičský průkaz a jste OZP/OZZ? Hledáme pro českého výrobce a dodavatele potravinářských výrobků do obchodů i gastronomie. Budete tak pracovat v provozu, kde se pracuje s potravinami. Co bude… 11.05.2022 Havířov RIGHT INDICADA s.r.o.
Přidat do oblíbených Právnička*Právník v Organizaci pro pomoc uprchlíkům Do našeho právního týmu Organizace pro pomoc uprchlíkům - OPU Praha - hledáme právničku*právníka se zájmem o azylové a migrační právo. Jaká bude náplň práce? * Poskytování právní pomoci klientům… 11.05.2022 Praha Organizace pro pomoc uprchlíkům
Přidat do oblíbených Večerní úklid 2 dny v týdnu - práce pouze pro hendikepované * úklid 2x týdně * práce ve večerních hodinách (od 17ti hodin, možné 1 den i o víkendu) * 10 hodin týdně * mzda 120 Kč za hodinu * pracoviště s výbornou dostupností - Praha 8, Palmovka *… 10.05.2022 Praha Tamtamy o.p.s.
Přidat do oblíbených Uklízečka v provozu Lidi nás prostě žerou. Proto je to někdy opravdu makačka, a tak potřebujeme právě tebe! Hledáme kolegy na zkrácený úvazek. Co můžeš od této práce očekávat ? V neustálem provozu je potřeba udržovat… 05.05.2022 Brno McDonald's ČR spol. s r. o.
Přidat do oblíbených Reporting Senior Specialist with German At AB InBev, Challenge Accepted isn’t just a phrase; it’s a mindset. That’s because we’re the world’s largest brewer, with iconic brands like Stella Artois, Corona and Samson. We’re a team of curious… 05.05.2022 Praha Anheuser-Busch InBev Czech s.r.o.
Přidat do oblíbených Administrativní pracovník, fakturantka Hledáme schopnou kolegyni/ kolegu na administrativní pozici Nabízíme částečný nebo i plný úvazek dle dohody. Náplň Vaší práce by byla především: - kontrola, příprava, evidence smluv - administrativní… 04.05.2022 Drahonice Centrum MARTIN o.p.s.
Přidat do oblíbených McDonald´s Tábor - LISOVÁNÍ ODPADU Zaměstnanec provozu restaurace nástupní mzda 100 Kč/h na BRIGÁDU Koho hledáme? Hledáme spolehlivého kolegu nebo kolegyni na údržbu a lisování odpadu na restauraci McDonald's Tábor Co nabízíme? -… 03.05.2022 Tábor McDonald's ČR spol. s r. o.
Přidat do oblíbených Vedoucí truhlář Česká rodinná firma vyrábějící nábytek výhradně ze dřeva hledá kolegu truhláře do týmu. Požadujeme: truhlářskou zručnost, schopnost práce na PC, samostatnost, komunikativnost. Nabízíme: plat 35 - 40… 29.04.2022 Strančice Jacques & partner, s.r.o.

Zobrazeno 1 - 20 z 52 záznamů