Video ve znakovém jazyce: zapnuto

Zobrazovat nápovědu u textů: vypnuto

Nabídky práce Tichý svět

! Název Popis Ze dne Region Nabízející Akce
Přidat do oblíbených DĚLNÍK VÝROBY DŘEVĚNÝCH OBALŮ Společnost ExBal s.r.o. aktuálně hledá zaměstnance na pozici Dělník ve výrobě dřevěných obalů. 15.11.2017 Praha Tichý svět
Přidat do oblíbených Technik exportního balení Společnost ExBal s.r.o. aktuálně hledá zaměstnance na pozici Technik exportního balení. · formátování deskových materiálů a řeziva · kompletace dílů přepravních beden dle technických… 15.11.2017 Praha Tichý svět
Přidat do oblíbených Vedoucí směny v cukrárně Tichá cukrárna hledá kolegu na pozici vedoucí cukrářské směny. 15.11.2017 Praha Tichý svět

Zobrazeno 1 - 3 z 9 záznamů

Nabídky práce

Zde se Vám zobrazují všechny nejnovější nabídky práce. Zajímavou nabídku si můžete rozkliknout a uvidíte o ní více informací. Nabídku si také můžete snadno přidat do oblíbených. Když budete mít o práci zájem, můžete si ji označit hvězdičkou. Uloží se na váš profil a později ji mezi ostatními nabídkami snadno najdete. Tímto krokem se nic nikam neodesílá – hvězdička je pouze pomocník pro vás, abyste zajímavé nabídky později znovu rychleji našli.

Pokud si přejete vyhledávat v nabídkách podle různých kritérií, přejděte na stránku Vyhledávání v nabídkách.

! Název Popis Ze dne Region Nabízející Akce
Přidat do oblíbených Pracovník Počítárny Peněz (DEN / NOC) Místo Pracoviště: Ostrava *Holandská 871/27, Ostrava - Michálkovice 715 00 Náplň práce: *zpracování hotovosti klientů *připrava hotovosti pro klienty *vyprázdnění kazet bankomatů se zbytkovou… 11.12.2017 Ostrava Loomis Czech Republic a.s.
Přidat do oblíbených Servisní technik spotřební elektroniky Centrální autorizovaný servis spotřební elektroniky hledá servisního technika na HPP. Náplň práce: * opravy výrobků spotřební elektroniky, zejména dig. fotoaparáty, videokamery, objektivy, DVD,… 11.12.2017 Opava ŠINDLER - CZ s.r.o.
Přidat do oblíbených Asistenka/ka brigada Asistenka/ka. Pro naši expandující společnost hledáme zaměstnance do našeho teamu. Jedná se o administrativu brigádní formou, vhodné pro všechny kdo mají zájem o velice zajímavý přivýdělek. Flexibilní… 10.12.2017 Most " Feston spol. s r.o. " v jazyce českém
Přidat do oblíbených Brigáda v backoffice Mall.cz Brigáda v backoffice Mall.cz * práce na Dohodu o provedení práce (DPP) * místo výkonu práce: Praha 7 - Holešovice * termín nástupu: ihned * pracovní doba: 20 hodin týdně (individuální rozložení času… 08.12.2017 Praha Internet Mall, a.s. Česká republika
Přidat do oblíbených Uklízeč/ka Česká Lípa Chráněná dílna TULIPAN, z.s. hledá pracovníka OZP na pozici UKLÍZEČ/KA pro pracoviště SEMILY Náplň práce: Úklid kancelářských prostor v čase 15.00 - 19.00 Požadujeme: Pouze pro OZP… 07.12.2017 Liberec Sdružení TULIPAN, z.s.
Přidat do oblíbených operátor výroby jazýčkových spínačů Jsme firm o cca 40 zaměstnancích, která působí v Marefích od roku 1993. Nabízíme práci u tavícího stroje na výrobu jazýčkových spínačů. Jsou to drobné součástky, které se pouzívají do senzorů. Práce… 06.12.2017 Bučovice SCHALTTECHNIK-VERTRIEB-AUSTERLITZ, s.r.o.
Přidat do oblíbených PRACOVNÍK / PRACOVNICE ÚKLIDU Chcete se podílet na prestižních projektech z oblasti strojírenství, robotiky, průmyslové automatizace a být u vývoje novýcoh technologií? Do našeho týmu hledáme pracovníka / pracovnici úklidu,… 06.12.2017 Valašské Meziříčí C.B.G.IMPEX s.r.o.
Přidat do oblíbených PRACOVNÍK / PRACOVNICE V PRÁDELNĚ PRAHA Břevnov Jsme nově vznikající sociální podnik – prádelna na Břevnově v Praze 6. Hledáme do našeho nově vznikajícího provozu kolegy pro obsluha strojů v prádelně (pračky, sušičky, mandl, žehlící souprava) -… 04.12.2017 Praha Collarca o.p.s
Přidat do oblíbených Doplňujeme tým na dopoledni směny Koho hledáme? Jsme McDonald's!Doplňujeme tým pracovníků na DOPOLEDNÍ směny.Hledáme i mezi maminkami na mateřské dovolené,kterým umíme nabídnout flexibilní směny.Hledáme spolehlivé,usměvavé… 01.12.2017 Jihlava McDonald's ČR spol. s r. o.
Přidat do oblíbených Copywriter fitness eshop specialist Jsme středně velký eshop (stronggear.eu) zabývající se výrobou a prodejem posilovacího vybavení. Vybavujeme velká fitness centra, ale i domácí posilovny. Do svého týmu hledáme člověka na pozici… 29.11.2017 Brno StrongGear s.r.o.
Přidat do oblíbených Ruční čištění vozidel Mytí automobilů a čištění interieru vozidel 28.11.2017 Hostivice EuroCNG s.r.o.
Přidat do oblíbených Vhodné pro OZP: Obsluha CNC obráběcích strojů Brno - práce na víceosých CNC frézkách - práce na CNC soustruhu - sériová výroba dílů ze slitin hliníku a oceli - měření a kontrola vyrobených dílů - průběžné odjehlování vyrobených dílů - průběžné… 27.11.2017 Brno AV Institut s.r.o.
Přidat do oblíbených Výrobní operátor/ka - nepřetržitý provoz (7,5 hod směny) Japonská výrobní společnost se sídlem na Kladně přijme nové zaměstnance do výroby. Požadujeme dobrý zdravotní stav, manuální zručnost a především spolehlivost. Volejte zdarma na 800 170 700 a… 24.11.2017 Kladno Keihin Thermal Technology Czech, s.r.o.
Přidat do oblíbených PC technik PC Technik/technička | OZP s docházením do firmy Pro pracoviště v obchodní zóně v Čestlicích přijmeme OZP zaměstnance na částečný úvazek. Náplň nenáročné práce je příprava nových PC pro naše… 24.11.2017 Čestlice MultiBoard s.r.o.
Přidat do oblíbených Instalatér Zajišťujeme bytové i průmyslové rozvody vody, topeníkanalizací včetně strojní čištění kanalizací. Hledáme kolegy instalatér / topenář nejlépe vyučeného v oboru, popřípadě nebo v příbuzném oboru… 22.11.2017 Karlovy Vary INSTALACE KV s.r.o.
Přidat do oblíbených Projektový manažer Hledáme zkušeného projektového manažera, který dokáže svou prací posunout věci vpřed a dotáhnout je do konce. Od nás dostaneš prostor pro seberealizaci a za svou práci budeš adekvátně finančně… 22.11.2017 Brno Dactyl Group s.r.o.
Přidat do oblíbených WH Keeper Společnosti SMS InfoComm působí na trhu od roku 2007 pod korporátním názvem Wistron, od roku 2012 pak jako samostatná společnost s hlavním sídlem na Taiwanu. S téměř 350 zaměstnanci opravujeme… 20.11.2017 Brno SMS InfoComm (Czech) s.r.o.
Přidat do oblíbených Vedoucí cukrářské směny nabízíme: stálá pracovní doba bez směnného provozu kolektiv neslyšících nová provozovna v Praze osobní rozvoj cukrářské školení platové ohodnocení 18 000 Kč + zaměstnanecké… 20.11.2017 Praha Tichý svět, o.p.s.
Přidat do oblíbených Čalouník/čalounice Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek (možno i ZTP) Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva Místo výkonu: Malý Malahov 30, 34561 Staňkov Termín nástupu: Ihned Nabízíme: nástupní složená mzda… 18.11.2017 Puclice KPS Automobile s.r.o.
Přidat do oblíbených Úklidový pracovník Tréninkové místo - úklidový pracovník Baví vás uklízet a jste zarputilý bojovník proti špíně? Už vám nestačí úklid vašeho bytu a chcete se zapojit do práce? Vás přesně chceme! Že nemáte zkušenosti?… 15.11.2017 Praha ERGO Aktiv, o.p.s.

Zobrazeno 1 - 20 z 51 záznamů