Video ve znakovém jazyce: zapnuto

Zobrazovat nápovědu u textů: vypnuto

Nabídky práce Tichý svět

! Název Popis Ze dne Region Nabízející Akce
Přidat do oblíbených Vedoucí směny v cukrárně Tichá cukrárna hledá kolegu na pozici vedoucí cukrářské směny. 01.02.2018 Praha Tichý svět
Přidat do oblíbených Obsluha v kavárně Jste neslyšící a hledáte zaměstnání? Zajímá vás práce v dobře zavedené kavárně a chcete si ji i vyzkoušet? Zkuste Tichou kavárnu! Sortiment kavárny je velice pestrý. Naučíme vás správně podávat kávu a… 02.01.2018 Praha 8 Tichý svět
Přidat do oblíbených Moderátor/ka Jste neslyšící a hledáte zaměstnání? Zajímají vás zprávy a chcete si vyzkoušet práci před kamerou nebo v televizním studiu? Zkuste Tiché zprávy! Denně vyrábíme zprávy pro neslyšící v českém a znakovém… 02.01.2018 Praha 4 Tichý svět

Zobrazeno 1 - 3 z 3 záznamů

Nabídky práce

Zde se Vám zobrazují všechny nejnovější nabídky práce. Zajímavou nabídku si můžete rozkliknout a uvidíte o ní více informací. Nabídku si také můžete snadno přidat do oblíbených. Když budete mít o práci zájem, můžete si ji označit hvězdičkou. Uloží se na váš profil a později ji mezi ostatními nabídkami snadno najdete. Tímto krokem se nic nikam neodesílá – hvězdička je pouze pomocník pro vás, abyste zajímavé nabídky později znovu rychleji našli.

Pokud si přejete vyhledávat v nabídkách podle různých kritérií, přejděte na stránku Vyhledávání v nabídkách.

! Název Popis Ze dne Region Nabízející Akce
Přidat do oblíbených Pracovník úklidu pro kavárnu CrossCafe Hradec Králové Požadujeme: • milé vystupování • věk 18 let a více • průkaz ZTP, ale není podmínkou • pracovitost, samostatnost • spolehlivost Co Vás čeká a nemine: • provádění běžného denního úklidu … 21.02.2018 Hradec Králové CrossCafe original s.r.o.
Přidat do oblíbených uklízečka (pouze pro OZP apod.) Business Centrum KCM, a.s. přijme uklízečku – OZP (i ČID) kancelářských a společných prostor na HPP. Pracovní doba od 6.00-13.00hod. (jeden den v týdnu do 15.00hod) Náplň práce: - úklid společných… 21.02.2018 Praha Business Centrum KCM, a.s.
Přidat do oblíbených Staň se operátorem výroby za 22 000 Kč - i bez praxe! Do nově otevřené haly v Modřicích u Brna hledáme muže, ženy, kvalifikované i nekvalifikované pracovníky. Jedná se o jednoduchou činnost v moderním čistém prostředí. Vaší činností bude vizuální… 21.02.2018 Modřice ManpowerGroup s.r.o.
Přidat do oblíbených nevidomý či zrakově postižený masér Do týmu zrakově postižených masérů hledáme třetího nevidomého či zrakově postiženého maséra. Jsme malý kolektiv s přátelskou atmosférou. Nabízíme příjemné prostředí, stabilní zázemí, neustálou podporu… 21.02.2018 Ústí nad Labem TyfloCentrum Ústí nad Labem o.p.s.
Přidat do oblíbených Roznos letáků - Hodonín Jak bude vypadat Váš pracovní den: *Přijdete v domluvený čas do práce a poskládáte informační a propagační materiály tak, aby se Vám dobře roznášely. *Vše přichystané roznesete podle Vašich možností… 20.02.2018 Hodonín Česká pošta, s.p.
Přidat do oblíbených ÚKLID - DLOUHODOBÁ BRIGÁDA (NÁSTUP IHNED NEBO DOHODOU) Pracujete rádi, v prostředí, kde se k Vám kolegové i nadřízení chovají férově? Hledáte dlouhodobý přivýdělek? Pak potřebujeme právě Vás :-)! Co budete mít v OKINu na starosti? *Úklid obchodních… 20.02.2018 Velká Bíteš OKIN FACILITY, a.s.
Přidat do oblíbených Search Validation Developer Have you heard about MSD? MSD is a global health care leader with a diversified portfolio of prescription medicines, vaccines and animal health products. Today, we are building a new kind of… 20.02.2018 Praha MSD IT
Přidat do oblíbených Lékař radiolog Na plně digitalizované radiodiagnostické oddělení v Praze 13 (Nové Butovice) hledáme lékaře/lékařku Radiologa na hlavní nebo částečný pracovní poměr. Náplň práce : * provádění sonografických… 20.02.2018 Praha Chirurgické obory Praha s.r.o.
Přidat do oblíbených Administrativní pracovník pro OZP Co Ti můžeme a chceme nabídnout: různorodý a dobře naladěný kolektiv (jsme mladí, starší, muži, ženy, různé národnosti ) inspirující pracovní prostředí firemní akce školení a vzdělávání zajímavé… 20.02.2018 Praha Mateřská škola Bambíno s.r.o.
Přidat do oblíbených Pracovník v hotelu Co vás čeká Přátelský kolektiv, zajímavá práce s možností profesního růstu. Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít Základní uživatelská znalost PC, sociálních sítí. Výhodou bude, pokud budete… 20.02.2018 Frymburk ÚAMK a.s.
Přidat do oblíbených Poradce Vybírat můžete z několika možností, které Vám budou vyhovvovat: Poradenská činnost Motivace spolupracovníků Vedení seminářů Práce se zákazníky - osobní kontakt ... a mnoho dalších možných cest… 20.02.2018 Brno Pavel Kovač
Přidat do oblíbených Obchodník Vybírat můžete z několika možností, které Vám budou vyhovvovat: Obchodní činnost Motivace spolupracovníků Vedení seminářů Práce se zákazníky - osobní kontakt ... a mnoho dalších možných cest… 20.02.2018 Brno Pavel Kovač
Přidat do oblíbených Pracovník elektronických služeb Co bude Vaší náplní práce? * třídění poukázek a listovních zásilek * skenování dokladů * oprava vyhodnocených dat po naskenování * řešení chybných dokladů, příprava dokladů pro odeslání * manipulace s… 20.02.2018 Praha Česká pošta, s.p.
Přidat do oblíbených šička-švadlena šití v sériové dámské oděvní konfekci 19.02.2018 Praha 10 Griffin spol.s r.o.
Přidat do oblíbených Skladník s VZV zajímavé finanční ohodnocení Společnosti SMS InfoComm působí na trhu od roku 2007 pod korporátním názvem Wistron, od roku 2012 pak jako samostatná společnost s hlavním sídlem na Taiwanu. S vice než 400 zaměstnanci opravujeme… 16.02.2018 Brno SMS InfoComm (Czech) s.r.o.
Přidat do oblíbených HR Administrator/ Recruiter Hledáte zaměstnání ve stabilní nadnárodní společnosti? Máte zkušenosti s náborem, s administrativou a rádi byste pracovali v oblasti personalistiky? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Náplň… 16.02.2018 Brno SMS InfoComm (Czech) s.r.o.
Přidat do oblíbených Dělnice ve výrobě sýrů a práce na farmě Začínající farma hledá dělnici do výroby sýrů z kozího mléka a další různorodou práci na farmě. Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít * Rádi bychom našli člověka se zkušenostmi z výroby… 16.02.2018 Slapy Statek Slapy, družstvo
Přidat do oblíbených HR Analyst (Compensation & Benefits) Něco málo o Vás... * Jste analytická osobnost, která ráda věci zlepšuje a inovuje? * Máte v oblasti Comp & Ben již něco za sebou? * Je pro Vás svět HR srdeční záležitost? * Rozumíte si jak s Excelem,… 16.02.2018 Praha Equa bank a.s.
Přidat do oblíbených Administratívni pracovník - vhodné pro OZP Administrativní referentka ( referent ) - vhodné pro osobu OZP Akciová společnost, zabývající se servisní činností IT, přijme administrativní referentku, referenta - vhodné pro osoby OZP: Pracovní… 16.02.2018 Zlín C SYSTEM CZ a.s.
Přidat do oblíbených UKLÍZEČKA / UKLÍZEČ Jste pečlivá / pečlivý? Uklízíte s radostí? Pak neváhejte a odpovězte! Jsme specialisté v péči o zuby a tělo s dlouholetou tradicí na českém trhu. Nedávno jsme se přestěhovali do nových moderních… 15.02.2018 Chrášťany PROFIMED s.r.o.

Zobrazeno 1 - 20 z 86 záznamů