Video ve znakovém jazyce: zapnuto

Zobrazovat nápovědu u textů: vypnuto

Nabídky práce Tichý svět

! Název Popis Ze dne Region Nabízející Akce

Na vaše kritéria nebylo nic nalezeno.

Zobrazeno 1 - 0 z 0 záznamů

Nabídky práce

Zde se Vám zobrazují všechny nejnovější nabídky práce. Zajímavou nabídku si můžete rozkliknout a uvidíte o ní více informací. Nabídku si také můžete snadno přidat do oblíbených. Když budete mít o práci zájem, můžete si ji označit hvězdičkou. Uloží se na váš profil a později ji mezi ostatními nabídkami snadno najdete. Tímto krokem se nic nikam neodesílá – hvězdička je pouze pomocník pro vás, abyste zajímavé nabídky později znovu rychleji našli.

Pokud si přejete vyhledávat v nabídkách podle různých kritérií, přejděte na stránku Vyhledávání v nabídkách.

! Název Popis Ze dne Region Nabízející Akce
Přidat do oblíbených Projektant/ka pozemních staveb Hledáme projektanta, projektantku pozemních staveb pro zajímavé střední a velké projekty z řad absolventů, ale i zkušených stavařů nebo architektů. Jsme projekční kancelář se stabilním zázemím a… 19.01.2021 Pardubice TETRAKTYS s.r.o.
Přidat do oblíbených Operátor/ka výroby v Tetčicích Co vás čeká * Nenáročná manuální práce ve výrobě * Výroba pytlů z fólií * Práce na denní směně pondělí až pátek (6h - 14:30h) * Menší kolektiv Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít *… 18.01.2021 Tetčice TART, s.r.o.
Přidat do oblíbených SPECIALISTA NÁSTROJŮ - LISOVÁNÍ PLASTŮ Popis činnosti: Řešení technických problémů týkající se nových i stávajících vstřikovacích forem. Spolupráce s nástrojárnami při výrobě nových forem a nástrojů, úpravách a opravách stávajících.… 18.01.2021 Sebranice ALPS Electric Czech, s.r.o.
Přidat do oblíbených Cukrář-ka/Pekař-ka Hledáme šikovnného, pracovitého a spolehlivého pracovníka do našeho kolektivu v Prostějově. znalost oboru není podmínkou ale velkou výhodou pokud vás baví doma péct a výrábět sladkosti u nás se… 18.01.2021 Prostějov Pekařství M a M, s.r.o.
Přidat do oblíbených chráněné pracovní místo - Uklízeč/ka Popis pracovního místa: Úklidové práce školních prostor. Omývání a leštění povrchů, stírání podlahových ploch, luxování, údržba soc. zařízení, vynášení a třídění odpadu. Úklid probíhá převážně… 15.01.2021 Pardubice Péče o duševní zdraví, z.s.
Přidat do oblíbených Laravel, Vue.js - Hledáme parťáka, nikoliv zaměstnance Koho hledáme: Opravdu hledáme parťáka, nikoliv zaměstnance. A to do vývojového týmu pro projekt EasyEvent.eu. Baví tě programování v PHP, rozumíš si s JavaScriptem a pracuješ s gitem? Chceš se také… 14.01.2021 Praha NAUSUS,s.r.o.
Přidat do oblíbených Kompletář (OZP) Požadujeme * Základní vzdělání. * Pracovní místo je vyhrazené pro zaměstnance s invalidním důchodem. Nabízíme * Příjemný pracovní kolektiv. * Pracoviště - Moravany u Brna. * Práce na HPP. *… 13.01.2021 Moravany VERVA GROUP s.r.o.
Přidat do oblíbených Analytik dat dálkového průzkumu Popis práce: * Analýzy dat dálkového průzkumu Země – družicová data (multispektrální, radarová), data z leteckých nosičů a dronů (multispektrální a hyperspektrální). * Výzkumná činnost v oblasti… 13.01.2021 Praha CENIA, česká informační agentura životního prostředí
Přidat do oblíbených SÍTOTISKAŘ Co vás čeká Tisk na sítotiskovém stroji podle zadaných zakázkových listů. Při zaučení budete pracovat s již připravenými šablonami a barvami. MÍSTO JE VYHRAZENO PRO OZP (pro zaměstnance s invalidním… 13.01.2021 Moravany VERVA GROUP s.r.o.
Přidat do oblíbených čalouník Čalouník Vestibul Interiér 13.01.2021 Ostrava Spolek Šance žít
Přidat do oblíbených Pracovnice úklidu kancelářských prostor - KUŘIM Přijmu šikovnou a spolehlivou paní na úklid kancelářských prostor v centru Brna - s preferencí OZP Prosím, čtěte pozorně: Volejte prosím jen v opravdu vážných případech, nemáme bohužel kapacitu… 12.01.2021 Kuřim INPAP PLUS s.r.o.
Přidat do oblíbených Roznos letáků - Valašské Meziříčí Jak bude vypadat Váš pracovní den: *Přijdete v domluvený čas do práce a poskládáte informační a propagační materiály tak, aby se Vám dobře roznášely. *Vše přichystané roznesete podle Vašich možností… 10.01.2021 Valašské Meziříčí Česká pošta, s.p.
Přidat do oblíbených HR controlling / HR analytik. Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR (ZP 211) působí na českém trhu již od roku 1992 a je druhou největší zdravotní pojišťovnou v zemi. V současnosti pečujeme o zdraví více než 1,3 milionů… 05.01.2021 Praha Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Přidat do oblíbených Nástrojař/obsluha elektroerozivních strojů BAVILA BY VÁS PRÁCE S KOVEM NA ŠPIČKOVÝCH STROJÍCH? Přijďte se k nám podívat. Přijďte to k nám nezávazně okouknout. Co nabízíme? * Perspektivní práci nástrojářům/strojařům * Práci na… 05.01.2021 Žáravice Uniplast Pardubice, s.r.o.
Přidat do oblíbených Fundraiser pro sociální podnik - práce pro OZP - 165 Kč/hod. Pro náš sociální podnik v Hluboké nad Vltavou hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Fundraiser! Co bude Vaší náplní práce? * fundraising zaměřený na firmy * vytvořit fundraisingové strategie… 31.12.2020 Hluboká nad Vltavou Recourse s.r.o.
Přidat do oblíbených Asistent(ka) projektové manažerky - jen OZP - 165 Kč/hod. Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici asistenta/tky do našeho projektového oddělení! Jaká bude Vaše náplň práce? * administrativní podpora projektové manažerce * příprava a zpracování… 31.12.2020 Hluboká nad Vltavou Recourse s.r.o.
Přidat do oblíbených Administrativní pracovník - pro OZP - 165 Kč/hod. Hledáš zajímavou práci, kde využiješ svoje zkušenosti a zároveň se naučíš něco nového? Pak hledáme přímo tebe! V Hluboké nad Vltavou máme mladou firmu a hledáme nové zaměstnance na různé pozice - a… 31.12.2020 Hluboká nad Vltavou Recourse s.r.o.
Přidat do oblíbených Zkus změnu u McDonald's - stabilní práce, skvělý kolektiv! Koho hledáme: Nebaví Tě každý den sedět v  práci u počítače a dělat to samé stále dokola? Tak to se Ti u nás nemůže stát. Práce je u nás každý den jiná a kolektiv zaměstnanců velmi pestrý (věkově i… 29.12.2020 Hradec Králové McDonald's ČR spol. s r. o.
Přidat do oblíbených Pracovnice úklidu kancelářských prostor Přijmu šikovnou a spolehlivou paní na úklid kancelářských prostor v centru Brna - s preferencí OZP Prosím, čtěte pozorně: Volejte prosím jen v opravdu vážných případech, nemáme bohužel kapacitu… 22.12.2020 Brno INPAP PLUS s.r.o.
Přidat do oblíbených Asistent - pouze OZP, práce převážně v Liberci Náplň práce: Rozvoz a distribuce hotových výrobků nebo materiálu pro výrobu. Pohyb s využitím městské nebo mezi městské hromadné dopravy. Pracovní doba od pondělí do pátku, podle počtu zakázek s… 21.12.2020 Praha Tichý svět - chráněná pracoviště, o.p.s.

Zobrazeno 1 - 20 z 40 záznamů