Video ve znakovém jazyce: zapnuto

Zobrazovat nápovědu u textů: vypnuto

Nabídky práce Tichý svět

! Název Popis Ze dne Region Nabízející Akce
Přidat do oblíbených Pekař/cukrář, pekařka/cukrářka Pečete rádi? Třeba i jen v domácím prostředí? V rámci rozšiřování provozu Tiché pekárny hledáme nové kolegy na pozici pekař/cukrář, pekařka/cukrářka. Nabízíme pohodový kolektiv neslyšících,… 18.10.2017 Praha Tichý svět
Přidat do oblíbených Kameraman, střihač Kameraman a střihač v organizaci Tichý svět o.p.s. Natáčení a střih zpráv v českém znakovém jazyce pro webový portál Tiché zprávy. 06.10.2017 Praha Tichý svět
Přidat do oblíbených Moderátor/ka Jste neslyšící a hledáte zaměstnání? Zajímají vás zprávy a chcete si vyzkoušet práci před kamerou nebo v televizním studiu? Zkuste Tiché zprávy! Denně vyrábíme zprávy pro neslyšící v českém a znakovém… 06.10.2017 Praha 4 Tichý svět

Zobrazeno 1 - 3 z 9 záznamů

Nabídky práce

Zde se Vám zobrazují všechny nejnovější nabídky práce. Zajímavou nabídku si můžete rozkliknout a uvidíte o ní více informací. Nabídku si také můžete snadno přidat do oblíbených. Když budete mít o práci zájem, můžete si ji označit hvězdičkou. Uloží se na váš profil a později ji mezi ostatními nabídkami snadno najdete. Tímto krokem se nic nikam neodesílá – hvězdička je pouze pomocník pro vás, abyste zajímavé nabídky později znovu rychleji našli.

Pokud si přejete vyhledávat v nabídkách podle různých kritérií, přejděte na stránku Vyhledávání v nabídkách.

! Název Popis Ze dne Region Nabízející Akce
Přidat do oblíbených Pedikérka Hledáme ideálně absloventku/absolventa střední školy (možno i výuční list), která/ý je ochotný projít rekvalifikačním kurzem pedikúra/modeláž nehtů a nastoupit v našem salonu na pozici pedikérky na… 20.10.2017 Ústí nad Labem TyfloCentrum Ústí nad Labem o.p.s.
Přidat do oblíbených Uklid kancelářských prostor Naše kanceláře jsou v provozu non stop a neustále je v nich několik našich zaměstnanců, kteří vyvažují letadla pro naše zákazníky. Jelikož se chceme v práci cítit dobře a příjemně, hledáme osobu,… 19.10.2017 Praha Air Dispatch (CLC) s.r.o.
Přidat do oblíbených Operátor - obsluha vstřikovacích strojů Nabízíme Vám: - odborné zaškolení - nástupní bonus 5.000 Kč - 12-ti hodinové směny (2 dny den, 2 dny noc, 4 dny volno) - možnost částečného pracovního úvazku - dovolenou nad rámec zákoníku… 18.10.2017 Brno Carclo Technical Plastics - Brno, s.r.o.
Přidat do oblíbených Přípravář produktů studené kuchyně (Praha) Příprava produktů studené kuchyně (sendviče, saláty,...) Práce podle přesných postupů 18.10.2017 Praha CROSSCAFE ORIGINAL s.r.o.
Přidat do oblíbených Pekař/cukrář, pekařka/cukrářka Pečete rádi? Třeba i jen v domácím prostředí? V rámci rozšiřování provozu Tiché pekárny hledáme nové kolegy na pozici pekař/cukrář, pekařka/cukrářka. Nabízíme pohodový kolektiv neslyšících,… 18.10.2017 Praha Tichý svět
Přidat do oblíbených Payroll Accountant SMS InfoComm (Czech) s.r.o. Hledáte zaměstnání ve stabilní nadnárodní společnosti a máte zkušenost s vedením mzdového účetnictví? Náplň práce: • kompletní zpracování mezd včetně odvodů • komunikace a příprava dokumentace pro… 17.10.2017 Brno SMS InfoComm (Czech) s.r.o.
Přidat do oblíbených Talent Acquisition Coordinator - Europe Role Description: As an established and rapidly growing company in the financial technology sector this is an ideal time to join FNZ and progress your career. Reporting into the Global Head of Talent… 17.10.2017 Brno FNZ (UK) Ltd - Czech Branch, odštěpný závod
Přidat do oblíbených Úklid bytů a kancelářských prostor Požadujeme: - zkušenost s úklidem domácností a kanceláří - trestní bezúhonnost - vášeň pro čistotu a pořádek - pobírání invalidního důchodu (není podmínkou) Nabízíme - zaškolení a podporu -… 17.10.2017 Praha Tamtamy o.p.s.
Přidat do oblíbených Etiketování, balení drobného zboží - vhodné pro mamky na MD Do přátelského kolektivu hledáme schopné, manuálně zručné kolegy se smyslem pro detail. Práce spočívá v lepení etiket na krabičky a lahvičky, balení produktů s manuály do krabiček. Jedná se o… 17.10.2017 Praha VMR CZ, s.r.o.
Přidat do oblíbených Lakýrník Hledáme parťáky do našeho týmu na pozici Lakýrník. Co budeš dělat? - Lakování kompozitních dílů pro automobilový průmysl - Opravy drobného poškození laku - Manipulace s lakovanými díly - Příprava… 17.10.2017 Chrášťany INCOsystems s.r.o.
Přidat do oblíbených Řidič/ka sk. B - ranní distribuce novin - Č. Budějovice Náplň práce: * řízení vozidla do 3,5 t - dodávka * rozvoz novin v obci České Budějovice a v okolí (na pobočky - pošty) * trasy v brzkých ranních hodinách (cca v době 3:00 - 6:00 hod.) Požadujeme: *… 17.10.2017 České Budějovice Česká pošta, s.p.
Přidat do oblíbených švadlena šití povlečení, prostěradel a podobně popřípadě skládání čajů 17.10.2017 Strážnice David Bačík
Přidat do oblíbených Doplňujeme náš tým ve Vaňkovce! Zaměstnanec provozu restaurace Pro naší nově zrekonstruovanou restauraci ve Vaňkovce, hledáme několik týmových hráčů! Koho hledáme? Jsme jednička na trhu v rychlém občerstvení. Hledáme spolehlivé… 16.10.2017 Brno McDonald's ČR spol. s r. o.
Přidat do oblíbených Řidič sk. B ŘP sk. B jedná se o převoz klientů z nasmlouvaných hotelů. Nejedná se o taxislužbu. 13.10.2017 Praha TOMARY s.r.o.
Přidat do oblíbených Doplňování zboží PÍSEK MERCHANDISER, doplňování zboží v hobby prodejnách Sháníme schopné kolegyně a kolegy do našeho týmu pro objednávání a zakládání zboží v hobby marketech po celé ČR. Zastupujeme společnosti dodávající… 12.10.2017 Písek DISPOSERVIS s.r.o.
Přidat do oblíbených Doplňování zboží OSTRAVA MERCHANDISER, doplňování zboží v hobby prodejnách Sháníme schopné kolegyně a kolegy do našeho týmu pro objednávání a zakládání zboží v hobby marketech ČR. Zastupujeme společnosti dodávající do těchto… 12.10.2017 Ostrava DISPOSERVIS s.r.o.
Přidat do oblíbených Uklízeč/ka apartmánů Pro náš rozrůstající se tým hledáme opravdu spolehlivé a pečlivé pokojské na úklid apartmánů na krátkodobé pronájmy. Rádi mezi sebe přijmeme kohokoliv mobilního, samostatného a kdo aspoň trochu rád… 12.10.2017 Praha Medievum s.r.o.
Přidat do oblíbených Pracovní asistentka Co vás čeká Jde především o pracovně asistenční služby, které umožní zaměstnancům se zdravotním postižením lépe vykonávat práci a zlepší pracovní pohodu a vykompenzují specifické potřeby OZP… 12.10.2017 Praha Tamtamy o.p.s.
Přidat do oblíbených Elektrotechnik - specialista Co vás čeká Specializované práce ve výrobní společnosti v rámci oboru elektro - jednosměnný provoz. Dle individuálního zájmu po zapracování možnost následujících profesí - specializovaný technik ve… 12.10.2017 Chomutov PE Holding, s.r.o.
Přidat do oblíbených Pracovník kavárny Požadujeme Především zájem a chuť pracovat v neziskové společnosti Zodpovědnost, bezúhonnost, Samostatnost. Zkušenosti s prací v restaraci nebo kavárně výhodou, ne však podmínkou. Podmínkou je čistý… 11.10.2017 Praha Centrum MARTIN o.p.s.

Zobrazeno 1 - 20 z 83 záznamů