Video ve znakovém jazyce: zapnuto

Zobrazovat nápovědu u textů: vypnuto

Nabídky práce Tichý svět

! Název Popis Ze dne Region Nabízející Akce
Přidat do oblíbených Specialista/Specialistka zákaznického servisu s Češtinou, Slovenštinou, Němčinou, Francouzštinou, Angličtinou Budeš přijímat příchozí hovory našich zákazníků (různém jazyce) a snažit se jim zodpovědět všechny dotazy. Tvou zodpovědností bude také e-mailová komunikace, dotazy se k nám dostávají i touto… 09.06.2021 Praha Tichý svět
Přidat do oblíbených Balení zboží na reklamačním oddělení -Horní Počernice Připravovat zboží na zpracování a balit zboží do krabic. Balení reklamovaného zboží a umísťování na paletový vozík, dále práce se čtečkou a s počítačem. Ideální je kandidát, který je fyzicky… 09.06.2021 Praha Tichý svět
Přidat do oblíbených Reklamační oddělení- Úžice Pracovat s rozbitým a poškozeným zbožím, které je třeba zkontrolovat a posoudit, zda je funkční či nikoliv. Fotit toto zboží a vkládat s popiskem o jeho stavu do interního systému a na prodejní… 09.06.2021 Úžice Tichý svět

Zobrazeno 1 - 3 z 7 záznamů

Nabídky práce

Zde se Vám zobrazují všechny nejnovější nabídky práce. Zajímavou nabídku si můžete rozkliknout a uvidíte o ní více informací. Nabídku si také můžete snadno přidat do oblíbených. Když budete mít o práci zájem, můžete si ji označit hvězdičkou. Uloží se na váš profil a později ji mezi ostatními nabídkami snadno najdete. Tímto krokem se nic nikam neodesílá – hvězdička je pouze pomocník pro vás, abyste zajímavé nabídky později znovu rychleji našli.

Pokud si přejete vyhledávat v nabídkách podle různých kritérií, přejděte na stránku Vyhledávání v nabídkách.

! Název Popis Ze dne Region Nabízející Akce
Přidat do oblíbených Uklízeč - uklízečka Ústí nad Labem Uklízeč - uklízečka v Ústí nad Labem Na úklid našich kanceláří hledáme pracovníky s invalidním důchodem /OZP/. Nabízíme: - zkrácený úvazek 10 hodin na týden /možno i na 5 hodin týdně, dle dohody -… 24.06.2021 Ústí nad Labem A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.
Přidat do oblíbených Pomocný dělník - lehké balení prádla, JIHLAVA Hledáme pracovníky a pracovnice do našeho týmu na pozici: POMOCNÝ DĚLNÍK - lehké balení prádla. Místo výkonu práce pobočka chráněné dílny na ul. Evž. Rošického 22 , Jihlava Místo vhodné pro invalidní… 24.06.2021 Jihlava A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.
Přidat do oblíbených Pomocný dělník - lehká kontrola, DAČICE POMOCNÝ DĚLNÍK - lehká kontrola Hledáme pracovníky a pracovnice OZP/ID na pozici POMOCNÝ DĚLNÍK - jedná se o lehkou kontrolu výrobku. Práce je v sedě. Nabízíme HPP - 20 hodin týdně. Pondělí až… 24.06.2021 Dačice A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.
Přidat do oblíbených Práce v McDonald´s Informace o pracovním místě Potřebuješ se věnovat studiu, svým koníčkům a mít čas na rodinu a přátele a přitom mít stálý příjem nebo přivýdělek? Nebaví Tě vstávat brzy ráno a mít stereotypní práci,… 24.06.2021 Brno McDonald's ČR spol. s r. o.
Přidat do oblíbených Úklidový pracovník Sdružení TULIPAN provozuje chráněné dílny, kde zaměstnává osoby se zdravotním znevýhodněním. Doplňujeme a posilujeme svůj tým na pozici: ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK - pouze pro OZP (osoba s… 24.06.2021 Frýdek-Místek Sdružení TULIPAN, z.s.
Přidat do oblíbených Barista v Kavárně na kolech - Samostatná práce. Příprava a výdej studených a teplých nápojů. Výdej studených zákusků. - Příprava a úklid pracovního místa. Úkony k zajištění fungování pojízdné prodejny (napouštění a vypouštění… 24.06.2021 Praha Tichá kavárna
Přidat do oblíbených Číšník/číšnice v Tiché kavárně - Teamová práce. - Příprava a servírování studených a teplých nápojů. Příprava a servírování studených a teplých dezertů. - Příprava a úklid pracovního místa. Evidence a doplňování skladových… 24.06.2021 Praha Tichá kavárna
Přidat do oblíbených Účetní Praha 10 Co vás čeká samostatná odborná účetní práce vyžadující znalost českých účetních standardů účtování domácích a zahraničních přijatých faktur s příslušnou administrativou vystavování faktur podle… 23.06.2021 Praha PREFA PRAHA a.s.
Přidat do oblíbených Nástrojař/obráběč kovů VRL Praha a.s. Jsme předním výrobcem ložisek a přesných výrobků s dlouhodobou tradicí od roku 1939. Spokojenost našich zaměstnanců je pro nás prvořadá. Nabízíme přátelský kolektiv a rodinnou… 23.06.2021 Praha VRL Praha a.s.
Přidat do oblíbených Dělník ve strojírenství/práce na lise Jsme předním výrobcem ložisek a přesných výrobků s dlouhodobou tradicí od roku 1939. Spokojenost našich zaměstnanců je pro nás prvořadá. Nabízíme přátelský kolektiv a rodinnou atmosféru. Naši… 23.06.2021 Praha VRL Praha a.s.
Přidat do oblíbených Barista v Kavárně na kolech - pouze OZP Sortiment kavárny je velice pestrý. Naučíme vás správně podávat kávu a jiné nápoje. Kavárna na kolech se trvale nachází na různých místech Praze. Občas práci zpestří výjezd na kulturní akce i za… 23.06.2021 Praha Tichý svět - chráněná pracoviště, o.p.s.
Přidat do oblíbených Číšník/číšnice v Tiché kavárně - pouze OZP Sortiment kavárny je velice pestrý. Naučíme vás správně podávat kávu a jiné nápoje. Naučíme vás servírovat zákusky a jiné pochutiny. Nabízíme: Zdokonalování se v oboru Příjemný kolektiv s… 23.06.2021 Praha Tichý svět - chráněná pracoviště, o.p.s.
Přidat do oblíbených Hledáme kontrolory kvality Pardubice, možnost letní dovolené Jsme tým profíků v mladé, stále se rozvíjející společnosti a hledáme kolegu/ kolegyni do našich řad na pozici KONTROLOR/KA KVALITY PARDUBICE - STARÉ ČÍVICE! U nás se setkáš s kontrolou dílů pro… 23.06.2021 Pardubice Blixcon s.r.o.
Přidat do oblíbených Kontrolor kvality s výjezdy z České Lípy, možnost dovolené Jsme tým profíků v mladé, stále se rozvíjející společnosti a hledáme kolegu/ kolegyni do našich řad na pozici KONTROLOR/KA KVALITY. Bojíš se, že když nastoupíš nyní, nebudeš si moci vybrat letní… 23.06.2021 Česká Lípa Blixcon s.r.o.
Přidat do oblíbených Do party kontrolorů kvality Liberec přijmeme nové kolegy Jsme tým profíků v mladé, stále se rozvíjející společnosti a hledáme kolegu/ kolegyni do našich řad na pozici KONTROLOR/KA KVALITY. U nás se setkáš s kontrolou dílů pro automobilový průmysl. Můžeš… 23.06.2021 Liberec Blixcon s.r.o.
Přidat do oblíbených Hledáme kontrolory kvality Žatec/ Louny a okolí, 130kč/hod Jsme tým profíků v mladé, stále se rozvíjející společnosti a hledáme kolegu/ kolegyni do našich řad na pozici KONTROLOR/KA KVALITY! Bojíš se, že když nastoupíš nyní, nebudeš si moci vybrat letní… 23.06.2021 Žatec Blixcon s.r.o.
Přidat do oblíbených Application Engineer Innovate to Solve the World's Most Important Challenges The future is what we make it. When you join Honeywell, you become a member of our global team of thinkers, innovators, dreamers and doers who… 21.06.2021 Brno Honeywell, spol. s r.o.
Přidat do oblíbených Figurantka Co vás čeká Hledáme příjemné ženy jako figurantky na kurz masáží s prvky Tantry, který bude od července do října v Pardubicích. Uchazečka nemusí být k dispozici po celou dobu kurzu. Plánovat se budou… 21.06.2021 Pardubice VISUALNET s.r.o.
Přidat do oblíbených Noční zpracovatel hotovosti Pro pracoviště v Praze hledáme vhodné uchazeče na pozici "Zpracovatel hotovosti". Náplň práce: * zpracování zásilek s hotovostí pomocí bankovní techniky * přípravu dotací pro bankomaty a… 21.06.2021 Praha Brink's Cash Solutions (CZ) a.s.
Přidat do oblíbených Pracovník myčky osobních vozidel Co vás čeká Hledáme pracovníky na mytí a přípravu osobních vozidel k následnému prodeji. Náplň práce: Obsluha kartáčové myčky, mytí exteriéru a interiéru, luxování, tepování, převoz vozidel na… 18.06.2021 Praha Smart Invest Consulting s.r.o.

Zobrazeno 1 - 20 z 88 záznamů