Video ve znakovém jazyce: zapnuto

Zobrazovat nápovědu u textů: vypnuto

Nabídky práce Tichý svět

! Název Popis Ze dne Region Nabízející Akce
Přidat do oblíbených Švadlena Hledáme šikovnou švadlenu, která má zkušenost se šitím roušek a potřebným vybavením 26.03.2020 Praha Tichý svět
Přidat do oblíbených Uklízeč/Uklízečka ZŠ Olešská hledá do svého týmu uklízeče/uklízečku na úvazek 0,5-1,0. Úvazek 0,5 - pracovní doba od 13:00-17:00, při plném úvazku dle domluvy. 10.02.2020 Praha Tichý svět

Zobrazeno 1 - 2 z 2 záznamů

Nabídky práce

Zde se Vám zobrazují všechny nejnovější nabídky práce. Zajímavou nabídku si můžete rozkliknout a uvidíte o ní více informací. Nabídku si také můžete snadno přidat do oblíbených. Když budete mít o práci zájem, můžete si ji označit hvězdičkou. Uloží se na váš profil a později ji mezi ostatními nabídkami snadno najdete. Tímto krokem se nic nikam neodesílá – hvězdička je pouze pomocník pro vás, abyste zajímavé nabídky později znovu rychleji našli.

Pokud si přejete vyhledávat v nabídkách podle různých kritérií, přejděte na stránku Vyhledávání v nabídkách.

! Název Popis Ze dne Region Nabízející Akce
Přidat do oblíbených noční pekařka/pekař Co vás čeká Stanete se součástí malého týmu naší pekárny a budete vyrábět různé druhy pečiva a chleba. Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít Měla/měl byste zvládat práci v pekárně a nebo mít… 02.04.2020 Kladno Etincelle
Přidat do oblíbených RESPONDENT Chcete s námi spolupracovat jako respondent? Chcete se pohodlnou formou vyplňování webových dotazníků vyjádřit k aktuálním tématům a ještě si přivydělat? Je-li Vám alespoň 15 let a maximálně 30 let,… 02.04.2020 Region neznámý MEDIAN, s.r.o.
Přidat do oblíbených Roznos letáků - Ostrožská Nová Ves Jak bude vypadat Váš pracovní den: *Přijdete v domluvený čas do práce a poskládáte informační a propagační materiály tak, aby se Vám dobře roznášely. *Vše přichystané roznesete podle Vašich možností… 02.04.2020 Ostrožská Nová Ves Česká pošta, s.p.
Přidat do oblíbených PHP part-time developer/QA We are a team responsible for developing and running Avast core business systems. This software ecosystem consists of several main systems and includes many integration services to our business… 27.03.2020 Brno AVAST Software s.r.o.
Přidat do oblíbených PHP Developer for Avast Business We are a team responsible for developing and running Avast core business systems. This software ecosystem consists of several main systems and includes many integration services to our business… 27.03.2020 Brno AVAST Software s.r.o.
Přidat do oblíbených Roznos zákaznických novin - Nový Bor Vaše role u nás Pravidelná roznáška našich zákaznických novin v jedné z oblastí: - Česká a Horní Kamenice - Kytlice, Dolní Falknov, Falknov - Jablonné V případě zájmu přidejte do odpovědi Vaše… 27.03.2020 Nový Bor Kaufland Česká republika v.o.s.
Přidat do oblíbených Roznos zákaznických novin - Louny Vaše role u nás Pravidelná roznáška našich zákaznických novin v jedné z oblastí: - Cítoliby - Třtěno - Výškov V případě zájmu přidejte do odpovědi Vaše kontaktní údaje (telefon, adresu) a uveďte… 27.03.2020 Louny Kaufland Česká republika v.o.s.
Přidat do oblíbených Roznos zákaznických novin - Boskovice Vaše role u nás Pravidelná roznáška našich zákaznických novin v jedné z oblastí: - Sudice - Uhřice V případě zájmu přidejte do odpovědi Vaše kontaktní údaje (telefon, adresu) a uveďte oblast, o… 27.03.2020 Boskovice Kaufland Česká republika v.o.s.
Přidat do oblíbených Roznos zákaznických novin - Havlíčkův Brod Vaše role u nás Pravidelná roznáška našich zákaznických novin v jedné z oblastí: - Světlá nad Sázavou - Svinný - Havlíčkův Brod V případě zájmu přidejte do odpovědi Vaše kontaktní údaje (telefon,… 27.03.2020 Havlíčkův Brod Kaufland Česká republika v.o.s.
Přidat do oblíbených Švadlena - pouze OZP Hledáme šikovnou švadlenu, která má zkušenost se šitím roušek a potřebným vybavením. Požadujeme: Osobu se zdravotním postižením Vlastní šicí stoj Samostatnost Bez zaměstnání na jiném chráněném… 26.03.2020 Region neznámý Tichý svět - chráněná pracoviště, o.p.s.
Přidat do oblíbených Švadlena Hledáme šikovnou švadlenu, která má zkušenost se šitím roušek a potřebným vybavením 26.03.2020 Praha Tichý svět
Přidat do oblíbených Pracovnice / pracovník úklidu - Brno Modřice Hledáme pracovnici / pracovníka pro úklid našich kanceláří a čistých výrobních prostor (výroba a kompletace elektroniky). Rozsah: 4-6hod 2-3 x týdně, možno kdykoli v době 6-18 hod. Hledáme jak… 19.03.2020 Brno Ing. Ivo Herman, CSc.
Přidat do oblíbených Samostatný úklidový pracovník/ce (70 hodin měsíčně) Náš klient, zavedená úklidová firma z Brna hledá do svého týmu samostatnou pracovnici úklídu. Případně i dva pracovníky v týmu, kteří se podělí celkem o 70 hodin měsíčně. Pracovní doba: po, st, pá… 07.03.2020 Brno DaV-personální agentura
Přidat do oblíbených Finančně-administrativní manažer Finančně-administrativní manažer je přímo podřízený jednateli společností a je zodpovědný za finanční a administrativní řízení poboček, za komunikaci s externí účetní firmou a orgány státní… 06.03.2020 Praha SOLETANCHE Česká republika s.r.o.
Přidat do oblíbených Uklízeč/Uklízečka ZŠ Olešská hledá do svého týmu uklízeče/uklízečku na úvazek 0,5-1,0. Úvazek 0,5 - pracovní doba od 13:00-17:00, při plném úvazku dle domluvy. 10.02.2020 Praha Tichý svět
Přidat do oblíbených Operátor výroby, Brno • obsluha lisovacího stroje • odebírání hotových výrobků • dokončovací práce na hotovém výrobku • práce ve stoje, nepřetržitý provoz 18.09.2019 Brno Mergon Czech s.r.o.
Přidat do oblíbených Pracovník výroby Zaměstnanci zajišťují vizuální kontrolu a dočišťování zeleniny, její balení. 29.04.2019 Ostrava ASTRAFOOD s.r.o.
Přidat do oblíbených Řidič rozvoz výrobků chráněné dílny Ostrava a okolí, případně Praha 29.04.2019 Ostrava ASTRAFOOD s.r.o.
Přidat do oblíbených Odpolední směny 15-21 v Pizza Hut Vodičkova Miluješ pizzu a nevadí ti si máknout? Pokud jsi usměvavý, pozitivně naladěný a preferuješ práci v týmu skvělých lidí, tak neváhej a přidej se k nám do Pizza Hut! 18.03.2019 Praha AmRest s.r.o.
Přidat do oblíbených Prádelna - obsluha pytlové dráhy Příprava prádla do pytlů na praní. Pracovník v rámci zácviku a zkušební doby dostane svého školitele, který ho zapracuje na pozici (je potřeba dobře odezírat). 09.01.2019 Praha 4 Panorama Hotel Prague

Zobrazeno 1 - 20 z 31 záznamů